Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e bepapírozni úgy egy...

Lehet-e bepapírozni úgy egy motort, hogy fojtást teszek bele, majd a fojtással együtt papírozom be, így vezethetem majd olyan jogosítvánnyal amivel amúgy nem?

Figyelt kérdés
Kawasaki Er-5 motort szeretnék venni, 1-2 kW miatt nem jó az A2 jogsihoz. Ezért olyan motort néztem ami még nincs bepapírozva. Lehet-e fojtást belerakni, majd úgy bepapíroztatni, hogy mondjuk 34kW legyen? Vagy az is jó, ha mondjuk egy 25kW papírosat veszek és valakivel rakatok bele fojtást? Vagy ennek valamilyen hivatalos papírral kell rendelkeznie? Meg lehet így oldani?

2014. jan. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan vannak még is 25kW-os Gs500-ak, meg Er-5? Értem, hogy hamis, de gondolom azt is fojtottan vitték a vizsgára, vagy megkenték őket, vagy hogy? :D
2014. jan. 21. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
OOHH Én már láttam honda cbr919-et is 25kw-os papírral na arra én is kíváncsi lennék hogy hogy papírozták le eladó volt mire összejött a pénz valaki megvette előlem :(
2014. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ER-5-ből gyárilag is voltak 25kW-osak szóval igen, le lehet hivatalosan fojtani és úgy lepapírozni.
2014. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmi engem is érdekelne :D
2014. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!