Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor volt telitankolva az...

Mikor volt telitankolva az autód utoljára?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek amire emlékszem hogy telitankoltam az a céges autó volt utoljára.

-Az én verdám megvan már több éve de 25 liternél több sose volt benne több üzemanyag.

Meg volt egy robogóm diák koromban ,na talán az volt néha telitankolva.. 5L :)

Ti hogy álltok ezzel?



2014. jan. 21. 15:15
1 2 3
 21/27 Napkiraly ***** válasza:
Sose tankoltam tele. Két-három naponta félig megtankolom, azt kész. Nem cipelek magammal plusz fél tank benzint,mert az súlytöbblet
2014. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ma reggel tankoltam tele, átlagosan 4 munkanap alatt elfogy egy tank benzin (kb. 900 km).
2014. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mindig teletankolom, lényegében szerintem teljesen mindegy, hogy részletekben vagy épp egyben van tele a tank, ráadásul kevesebbet kell kútra járni, ha úgy veszem akkor ez is spórolás, hogy nem kell városban annyit keveregni a kútig.
2014. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Napkiraly ***** válasza:
én minden nap elmegyek 8-10 kút előtt, így csak meg kell állni azt elhajtani a dögkeselyűket a tanksapkától
2014. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mindig tele tankolom, utoljára szombat reggel volt.
2014. jan. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Dec 30.

Most meg üres, ég a zsebmetszője. Majd a hét végén tankolok bele megint. Mikor mire van szükség, mennyi pénz van, van hogy két hónapig csak negyed alatt járok vele mindig, van hogy egy hónapban kétszer is teletöltöm.

2014. jan. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ...

Igazat megvallva én 3 okból nem tankolom teli.

Az egyik az hogy 85 literes az autóm tankja

,ez egy nagy kombi. Sokat állok itt ott vele az utcán néha napokig is. Ha lopnak ne 85 litert lopjanak már ki belőle hanem csak miniálisat. Ezért nem tankolok 20-25 liternél többet egyszerre. Inkább a zsebembe legyen az a pénz..

A másik dolog meg az hogy ha teli van tankolva nem birom megállni hogy a wc re is azzal menjek. Ha kevés van benne jobban összeszedem egy útvonalra az összes úticélom. Pl bevásárlás piac rokonyok ismerősök stb 1 körön járom meg ,nem indítgatom járattatom melegítem el a kiállással potyára a litereimet..

Ja és nem cipeletek az autómmal 1mázsa üzemanyagot mindenhová teljesen fölöslegesen.

Én így látom az értelmét az üres tanknak.

2014. jan. 23. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!