Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor volt telitankolva az...

Mikor volt telitankolva az autód utoljára?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek amire emlékszem hogy telitankoltam az a céges autó volt utoljára.

-Az én verdám megvan már több éve de 25 liternél több sose volt benne több üzemanyag.

Meg volt egy robogóm diák koromban ,na talán az volt néha telitankolva.. 5L :)

Ti hogy álltok ezzel?



2014. jan. 21. 15:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Amúgy persze én is telitankolom a céges kamiont 1100 literrel. És??

Az nem az enyém az nem számít.. sajátot kérdeztem.

2014. jan. 21. 15:57
 12/27 anonim ***** válasza:

Gázt szívják le ha tudják :D De azért tankolom teli mert attól hogy 3ezrekért tankolok nem megyek kevesebb km-t, de mindig meg kéne állnom tankolni ami idő,és nem mindig olcsó ami éppen útbaesik.

Van egy hely ami annyira nem esik útba de jóval olcsóbb a cucc,ha már ott vagyok telitöltöm és így spórolok.

2014. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 dirtboy ***** válasza:

tele ritkán tankolom kb 90% viszont elég sűrűn van,én úgy vagyok vele hogy fél tank alatt nem nagyon szeretem,jó az ha van tartalék.

lényegében az a fél tank egy befektetés,attól függetlenül ugyan annyi benzint fogyasztok el havonta.

2014. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Múlt héten tankoltam. Mindig tele tankolok, hogy lássam mennyit fogyasztott a kocsi.


De nehezen tudom megérteni azt, aki "háromezrekért" tankol. Jársz XXXX km-t havonta. Nem teljesen tök mindegy, hogy havi 5x tankolsz ötezerért vagy havi egyszer 25e-ért? Pont ugyan ott vagy, csak többször kell megállni és több idő megy el vele.


Attól nem félek, hogy leszívják. Itthon nem nagyon tudják, a munkahelyemen pedig mélygarázsba vagyok, ott nem hiszem, hogy szivogatná valaki is a benzint. Utcán szinte sosem állok.

2014. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én mindig tele tankolom :) mondjuk nem is nagy mindösszesen csak 30 literes! Általában 10 ezer forintért szoktam tankolni, de mivel nem megyek olyan sokat általában elég szokott lenni egy hónapig egy tank benzin.
2014. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Megértem a 3ezerért tankolókat is ,mert voltam olyan helyzetben én is,hogy nem volt állandó pénzem vagy csak csordogált és ha bejött egy 10 ezres,akkor nem vertem el az egészet a kúton,mert kajára is kellett hagyni.

Vagy ha kaptam fizut nem mertem egyben otthagyni a kúton 30 ezret, mert mivan ha jön a hónapban egy nem várt kiadás ,a pénz meg ott áll a tankban és pont az hiányozna. Tudom mi az a hónapról hónapra tengődés.

2014. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kivetel vagyok nem tankolom tele! 15 f sot nem is tankolok! Amugy szegyen,hogy embernek felnie kell ,hogy leszivjak a tankjat
2014. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Futárkodom,minden hétfőn a kúton kezdem a hetet,teli teszem.Milyen kamionnal jársz?
2014. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy az elmúlt 5 évben volt-e teletankolva a kocsi valaha is. Általában 10 ezerért tankolok. Nem járok sokat vele, minek legyen tele?


Amúgy meg, ha tele a tank, az plusz súly, többet eszik. XD

2014. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Pont egy hete.Én mindig tele tankolom amikor látom hogy már nem sok van benne.Fizetéstől függetlenül.
2014. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!