Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250ccm-s motor fent tartási...

250ccm-s motor fent tartási költségeinél mivel/mennyivel kell számolni?

Figyelt kérdés

250-es endurora mennyi az át íratás , kötelező bíztósítás műszaki stb??


Előre is köszönöm.


2014. jan. 15. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik téged érdeklő dolog után odabiggyeszted a "kalkulátor" szót majd beírod a google-ba. Beírod a megfelelő adatokat, és már tudod is.

Mondjuk nem árt helyesen beírnod:

átíratás (egyben)

kötelező biztosítás (rövid i-vel és o-val)

2014. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy írtam a gép alá húzta és kijavítottam , már azt hittem én vagyok hülye :D
2014. jan. 15. 15:42
 3/6 A kérdező kommentje:
amugy várom a konkrét választ , mert ez kalkulátor dolog egy szar 1 órás tesztlapot ki kell tölteni , az összes személyes adatommal
2014. jan. 15. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Hy!

Én egy 250-es ETZ-zét 32 ezerért írattam át,nem volt benne a biztosítás és a műszaki.

Nos ha kell vinni műszakira is,akkor a rossz dolgokat cserélni kell rajta,gumik állapota nagyon fontos,fék nagyon fontos,telóknak is jónak kell lenniük.Szóval rendben kell lennie mocinak.

A biztosítás 5-től 10ezerig szerintem meglesz évente,10 ezer ft a műszaki vizsga ha nem fizetsz pluszba hogy tolják át vagy ilyesmi.Ami viszont méregdrága azok a jó gumik!Újakat nagykerben érdemes csak venni,de van olyan lehetőség is hogy jó állapotú használt gumikat veszel rá,erre is van lehetőség.

2014. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már:


[link]

(3 dolgot kell beírni)

[link]

(1 db számot kell beírni)

Műszaki hatósági helyen egységáras, nem kell beírni semmit.

Kötelezőhöz egy picit több kell, de ezektől függ is az összeg (hol laksz, mennyi idős vagy, mennyi ideje van jogsid, mennyi idős a gépjármű, mekkora teljesítményű)

De ha megadtad az adatokat, az nem jelenti, hogy megkötötted a szerződést, a végén kidob egy csomó ajánlatot, azt ha megnézed, legalább körülbelüli képed lesz az árakról. Ez után be is zárhatod az ablakot, nem kell fizetni.

Pl:

netrisk.hu

clb.hu

2014. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!