Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz 150 miért szorul meg?

Etz 150 miért szorul meg?

Figyelt kérdés
Meg lett megfúrva a nyáron gyári kipufogóval 80 km/h max és megszorul utángyártott kiherélt kipuffal jó minden.

2014. jan. 14. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Normálisan lett megfúrva? Dugó, gyűrűk jók? Derékszögelés jó?

Normális bejáratás megvolt?

Megfelelő mennyiségű és minőségű olajat keversz a benzinbe?

A levegő-üzemanyag keverék nem szegény?

Motor paraméterei gyáriak?

2014. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1500 km husqvarna lp emelt üa szint. 70 el kimegy a világbol de ha lekezdek gyorsítani elkezd forrósodni és megszorúl
2014. jan. 14. 20:04
 3/18 anonim ***** válasza:

Nos lehet nem ilyen olajat kéne használni...Lehet hogy hamis,de az is lehet hogy más probléma van...

Súbertű megvan emelve?Mert ha nincs akkor lehet kevés neki a kenése emiatt.

Mépg valami,lehet picit tovább kell vele játszani mert szintetkius olajnál kevésbé kopik,bár lehet ezzel hülyeséget írok...Még esetleg még annyit megtehetsz hogy több olajat adagolsz a benzinbe,hogy tuti legyen.Mégvalami:Sokat számít az is hogy jól be legyen állítva a benzin-levegő arányod a karbinál.Amúgy templomba jársz azzal a masinával hogy nyár óta 1500-öt mentél vele? :) Én ezt valamikor havonta beleteszek ennyit az enyémbe :)

2014. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Bejáratás elején még 70-ig se húzasd. Meg kell nézni az állapotát. Ha már rossz akkor újra kell fúratni(szorulás után lehetséges) ha nem akkor szerencséd van.

Az első 500km-en kíméld. Ne húzasd, ne menny gyorsan, kerüld az emelkedőket, ne terheld nagyon a gépet, a motorféket meg főleg kerüld. Aztán lehet kicsit jobban húzni a gázt, de még mindig ne próbád ki hogy mennyi a vége. Azt majd csak 100km után, de akkor is csak finoman eleinte.

2014. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem kap megfelelő kenést.Egy darabig keni-keni majd egyszer csak belemar a hengerbe a dugó és akkor lehet furatni.

Kompressziót mérj mindenképp,sőt jobban jársz ha megnézed a henger állapotát.Használj minőségibb olajat.

2014. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem templomba járok vele hanem heti 1 szabadnapom van nyáron ezért nem tudok többet menni amikor volt időm én is brutál sokat mentem. Husqvarna lp félszintetikus és 3500Ft 1 liter az olaj nem gagyi az tuti. Lehet megfúratom máshol a következő mérethez lehet kapni gyári dugót.
2014. jan. 15. 09:31
 7/18 A kérdező kommentje:
nem lp hanem ls
2014. jan. 15. 09:35
 8/18 anonim ***** válasza:

Először fel kell mérni az állapotot. Ha jó akkor nem kell fúrás.

Ha sérült akkor kell, aztán meg érdemes nagyon figyelni a megfelelő bejáratásra.

2014. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de én még nem hallottam erről az olajról...3500ft a boltba a Castrol racing 2T..Szóval ha már ennyiért veszel olajat akkor ne a Huskyt vedd.
2014. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

EZ az olaj egy nagyon jónevű láncfűrész olaj,picit hígabb mint a sthil.Nos Én ilyet is használtam láncfűrészbe meg makitát.Szerintem van különbség a makita kevésbé füstölt és nem tom egy picit jobbnak éreztem.

A castrollal az a baj hogy 50% hogy hamis olajat veszel.

Én a Repsolra esküszöm,ha olcsón akarsz olajat akkor megéri unixba vagy lángautóba megvenni.(ott könnyen is kaphatsz kedvezményt)

2014. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!