Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz 150 miért szorul meg?

Etz 150 miért szorul meg?

Figyelt kérdés
Meg lett megfúrva a nyáron gyári kipufogóval 80 km/h max és megszorul utángyártott kiherélt kipuffal jó minden.

2014. jan. 14. 18:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
leszedtem a hengert. a dugó úgy néz ki mint a hányás. a henger az szép nagyon. rendelek magyar dugót mert szerintem tajvani vagy vagy valami gagyi dugót adtak hozzá és a terhelést nem bírja. majd kiderül.
2014. jan. 16. 13:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Tényleg láncfűrész olaj?

Az is okozhat gondot. Hiába teszel bele jó minőségű olajat, ha az nem olyan körülményekhez lett tervezve mint amik a te motorodban vannak. Abból is érdemes normálisat használni. Legalább az első 500-1000km-en. Aztán már bírnia kellene a gagyibbat is(persze a jobb olajjal lehet hogy többet elmegy motorgenerálig)

2014. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

EZ a láncfűrész olaj megosztja nagyon az embereket.Gyakorlatilag nagyon magas fordulatra van tervezve,és ezeknek az olajoknak is más a viszkozitásuk.Használtam már Én is sthil olajat,de be kell hogy valljam hogy a normális motorolajjal valahogy jobb a gépezet.

A Motordokinak is van egy cikke ellene,ezért őt sokan támadták,nos vannak benne igazságok is meg nem is.Igen vannak 50ccm-tis láncfűrészek,de mi nagyobb gépeket használunk mint 50ccm,ott már másabb az erőviszony,nagyobb az igénybevétel.Én nem mondom hogy ezt vétek használni,de ha teheted akkor normális motorolajat venni bele.

2014. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
próbáltam a castrol-t is ásványit és ful szintetikust is nem olaj a baj de maradok a castrolnál ha azt mondjátok.
2014. jan. 17. 07:06
 15/18 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy szintetikus olajat használj!Mondjuk bejáratáshoz érdemes venni jóféle ásványit,de az drágább mint egykét jófajta szintetikus olaj.
2014. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Olvastam régebben valahol hogy a régi motorok szeretik a fél szintetikusat. Főleg bejáratáshoz.

Nem próbáltam. Szóval nem tudom hogy jó-e.

2014. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
gyári útmutató szerint lehet vele 80-85-el menni járatósan. 5 ezerig szabad kihúzatni.
2014. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mégvalami...

ha jó dugót akarsz akkor lenyelt vegyél.

2014. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!