Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ahhoz, hogy jogsit kapjak mit...

Ahhoz, hogy jogsit kapjak mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hülye, szal tudom, hogy be kell jelentkezni egy tanfolyamra. De az például hány hétig tart? És mit kell vinnem magammal? És mikor kell fizetni? "B" kategóriás jogsi, szombaton voltam 16,5 éves.
2009. dec. 1. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
beiratkozol egy KRESSZ-tanfolyamra, nekünk lement egy hónap alatt, de heti 2szer-3szor mentünk, egy alkalommal 4 órára:D kell ott leadnod orvosi alkalmassági papírt, igazolványképet, fizetni meg közbe, nekünk lehetett részletekben is, csak a tanfolyam végéig legyen meg. aztán megcsinálod az elsősegély vizsgát, az olyan 4 alkalom összesen, mi olyan 3órákat nyomtunk le egyben. eztán lerakod az elsősegélyt vizsgát. akkor kezdheted a rutint HA betöltötted a 17et. megcsinálod ezt, aztán forgalom. sok sikert, remélem segítettem. de amúgy ha beiratkozol, akkor is elmondanak mindent, hogy mi mennyibe kerül, meg mire kell hozni
2009. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amúgy hogy meddig tart pl. a KRESSZ tanfolyam, azt a tanfolyamot tartó embertől függ, hogy ő milyen gyakran meg milyen hosszú órákat tart. szóval ezt a beiratkozásnál tudod meg biztosan.
2009. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Önállóan is csinálhatod, veszel egy kresszköynvet és egy tesztgyüjteményt, megtanulod, felkészülsz, megcsinálod a gyöjteményben a teszteket. Aztán bemésza közlekedés felügyelethez: (googleban a címe) Megkérdezed mikor van vizsga és jelentkezel rá. Elmész befizeted a vizsgadíjat levizsgázol, aztán keresel magadnak egy oktatót befizeted a kötelező számú gyakorlati órákat aztán ha az okattó úgy látja megy ez neked lejelent vizsgára.
2009. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha megvana kresz vizsgád meg megcsináltad a forgalmi vizsgát is utánna mehetsz az eredményes papírokkal kiváltania jogsidat...
2009. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Annyit tennék hozzá, hogy kresz után egyből mehetsz rutinpályára, közben is elvégezheted az elsősegély tanfolyamot, akár utoljára is hagyhatod, de csak akkor lesz jogsid, ha az is megvan
2009. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kezdd el minél hamarabb, jövőre drágul! Nekem 110-be volt mindennel együtt. A sok válaszolónak pedig üzenném: nem KRESSZ, hanem KRESZ! (Közlekedési Rend Egyesített Szabályai .. szabály 1 "sz")
2009. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

KRESZ pontosan :D ez nekemis bszta a szemem :D

Én tuti külön csinálnám a KRESZ-t..:D

egyébként: www.ritmo.hu -> egy Vas megyei autósiskola.

regisztrálj és találsz jó teszteket.

énis ezt gyakoroltam amikor az M kategóriásat csináltam

2009. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

keress rá erre:"KRESZ teszt amit a vizsgán használnak"

amikor 55 pont felett jár az átlag eredmény akkor mehetsz vizsgázni ezután az Eüt leteszed és mehetsz gyakorlatra...

2009. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, szopni kell, ha fiú vagy , rábasztál.
2009. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

semmit 17 éves kor alatt nem lehet elkezdeni.hol élsz te.szted az ovodásoknak is jogsikat osztogatnak már?

egek:S

2010. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!