Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es jogsit 15 és fél évesen...

A1-es jogsit 15 és fél évesen vagy 16 évesen lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
15 és fél évesen...
2011. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! és a cagiva mito jó lenne elsőnek szerinted?
2011. szept. 28. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
nem. sokat eszik és régi konstrukció. inkább egy 4ütemű
2011. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régi konstrukció? Ezt, hogy érted? Mai napig gyártják, folyamatosan fejlesztik minden téren. Bármelyik környezetvédelmi előírásnak megfelel, és a külleme sem hétköznapi.
2011. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igazi nyers kétütemű, bármikor megragadhat a henger ha nem olyan olajat veszel, ráadásul 8 litert eszik
2011. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet az 2 vagy 4 ütemű a minőségi olajon soha nem szabad spórolni :) 8 litert pedig nem hinném, hogy eszik főleg a gyárból kiguruló agyon folytott verziók amik 11-2LE körül vannak. Folytás nélkül :D na akkor már ha ész nélkül megy az ember megeszik 8 litert, de alapvetően 4-5ből tuti el lehet vele járni, szép nyugisan.
2011. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
CBR125, teljesen jó és 4T.. Én RS125el mentem 1,5évig ráköltöttem egy valag pénzt sokat zabált de legtöbbet a szerelőnél csücsült. Aztán volt egy CBR125, semmi gondom nem volt vele most a bátyjával nyomom (már ameddig lehet :( ) egy CBR600assal
2011. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mitom volt mikor lerakatam az A1-et. Sajnos mindig volt valami baja, néha apróság, de volt h leesett az első lánckerék, volt h az önindító adta be az unalmast csakhogy nincs berugó karja, tolhattam. Power szelep elektronikája állandóan meghalt, vettem bele másikat , eltelt pár hónap megint kuka. 8-10Litert eszik ha tempósan mész vele. Power szelep nyitásáig egy tuning simson ereje van benne, nyitás után már jól megy. 160körül volt a végsebessége. Megfogadtam, hogy olaszt többet nem veszek. Elönye: nagyon szép, és ha jó akkor jól megy.
2011. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!