Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor lenne szerencsésebb...

Mikor lenne szerencsésebb elkezdeni a jogsit? Most szeptember végén vagy pedig januárban? Júniusban töltöm be a 17-et.

Figyelt kérdés
+ légyszi küldjetek néhány linket ahol lehet kreszt tanulni meg olyan oldalakat ami szerintetek hasznosak! Köszi előre is..
2010. szept. 16. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

még el sem kezdheted.


a kressz oktatásra leghamarabb 16 és fél évesen ühletsz be, ami ezek szerint decemberben lesz. kreszből vizsgázni 16 és 3/4 évesen lehet. sikeres kreszvizsga után elkezdhető a gyakorlati oktatás, mely két részből áll: járműkezelés és forgalmi vizsga.


a járműkezelési vizsgát leghamarabb 17 éves kor betöltése után tehetsz, sikeres járműkezelési vizsga után kezdődhet a forgalmi vizsgára való felkészülés, utána vizsga.


közben, előtte, vagy utána elsősegély vizsga lerakása.

2010. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem várj januárig minimum... de én pl tavaly késő márciusban mentem KRESZ tanfolyamra - letudtam azt 3 hétvége alatt (délelőttönként volt szo-va) majd rá pár hétre kresz-vizsga. Szóval nem egy nagy kunszt, de ha júniusban kezdhetsz csak vezetni, szerintem még a január is korai.

webkresz.hu -t melegen ajánlom! Akár most is nézegetheted a teszteket, de jó ha egyszer elolvasod lelkiismeretesen a tankönyvet is.

2010. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!