Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet kérni alkalmasságit...

Hol lehet kérni alkalmasságit b kategóriás jogosítványhoz?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 17. szülinapom és a jogsit kapom szülinapomra.A háziorvoson és az autósiskola orvosán (ha van) kívül lehet máshol kérni alkalmasságit?Háziorvoshoz azért nem szeretnék menni mert egyszer lógtam 2 napot a suliba és összevesztem vele.:D

Amúgy meg kicsit félek is,hogy nem leszek alkalmas vagy valami.Nagyon szigoruan veszik?Milyen esetben küldhetnek esetleg el további kivizsgálásra?köszönöm


2014. jan. 11. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik orvos háziorvos megadhatja, és nem veszik szigorúan.
2014. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért félek ennyire mert,nagyon izgulós vagyok és olyankor mindig felmegy a vérnyomásom.Volt mikor 180 volt,pedig nyugodt állapotban teljesen átlagos.Emiatt félek hogy esetleg nem adja meg.
2014. jan. 11. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Magánorvoshoz is mehetsz.

Ugyanannyiba kerül mint háziorvos.

Én tavaly voltam.

Nem szigorú.

2014. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem harag meg összeveszés kérdése. Odamész, kivárod a sorodat (vagy ha úgy van kérsz időpontot előre), udvariasan megmondod mit szeretnél, megvizsgál (nem nagy valami, főleg a látást szokták, csak akkor küldenek tovább szakorvoshoz ha valami nincs rendjén), kifizeted a pénzt (talán még mindig 6800 forint), kapsz igazolást. Udvariasan megköszönöd, elköszönsz és kész.
2014. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nyàron nekem már 7200 ft volt.

Kb ilyen volt:

Jò napot!

-Jò napott kìvànok,alkalmassàgi vizsgàlatot szeretnèk.

-Van valami panasz?

-Àh,semmi!

-Làtàs jò?

-Persze,persze....

-Alkalmas!

-Köszönön,viszlàt!

2014. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:

"összevesztem vele"


Akkor gyorsan cserélj háziorvost. Mi van, ha egyszer tényleg lesz valami bajod? Nem mersz majd elmenni hozzá és meghalsz?

Amúgy szerintem már rég nem emlékszik rád. Neked egy háziorvosod van, de neki sok betege :)

2014. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!