Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Így meg kapom az alkalmasságit...

Így meg kapom az alkalmasságit a jogsihoz?

Figyelt kérdés

Magas a vérnyomásom és emitt elmentem háziorvoshoz onnan pedig beutaltak a kórházba,hogy megvizsgáljanak és az ottani orvos írt is fel gyógyszert meg minden,ez volt 2 éve,de decemberbe el kellett volna mennem egy kontrollra de nem mentem el és ezt tudja a háziorvosom is.Szerintetek így megadja az alkalmasságit amikor elmegyek vagy elküld megint a kórházba kontrollra és csak utána adja meg?Azért lenne jó ha megadná akkor amikor megyek mert elég sürgős lenne mert az autósiskolába ha a jövő héten jelentkezek akkor 500000 Ft kedvezményt kapok,de ha nem adja meg akkor elküld gondolom kontrollra és csak utána adja meg csak az a baj,hogy lehet hogy csak 1 hónap múlva kapok időpontot.Vagy ha nem adja meg,de megígérem neki hogy elmegyek akkor megadja szerintetek?Vagy csak én fújom fel ennyire?mert halottam,hogy valahol meg sem vizsgálnak csak megadják. :D

Bocsi ha valami nem volt érthető csak siettem. köszi


2014. jan. 11. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy az autósiskolának is van orvosa,ha az vizsgál az is komolyan veszi?Elküld kivizsgálásra ha megmondom neki,hogy voltám már vizsgálaton és szedek rá gyógyszert?
2014. jan. 11. 12:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül a jogsi, ha fél millió forint kedvezményt kapsz.

Egyébként menj el az autósiskolás orvoshoz. Megnézi a szemed, fizetsz, aztán mész isten hírével. Vagy csak fizetni kell.

2014. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írtam, menj el a háziorvoshoz, ne autósiskoláshoz. Vagy csak simán bármelyik háziorvoshoz, a pénz nagy úr. Én a hivatásoshoz az alkalmasságit úgy csináltam, hogy felhívtam a dokit, aztán mondtam neki 20 perc múlva ott vagyok, papír legyen kész, bementem hozzá, kifizettem, aztán ennyi. 30 másodperces mutatvány, pedig nekem hivatásos jogsihoz kellett.
2014. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem minden háziorvos ilyen, mint a #3-é.

Szerintem az autósiskolai orvoshoz menj el, Ő úgyis azért van, hogy megkönnyítse az ilyen helyzeteket. Nyilván nem fog azok ellen dolgozni, akik adnak neki egy kis munkát.

2014. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2014. jan. 11. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!