Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges az hogy a kispestu...

Lehetséges az hogy a kispestu sztkba a szemészet nem ad alkalmasságit a jogsihoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint az alkalmasságit a háziorvos állítja ki. Minek mennél az SZTK-ba?

Nekem tavaly az autósiskola orvosa csinálta meg. Az volt a legegyszerűbb.

2012. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát engem az háziorvosom elküldött a szemészetre.
2012. jan. 23. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:

A háziorvos is megcsinálja, pénzért (mindenképpen fizetős, bárhol csinálod), miért mondana le a bevételéről?


Tehát nem inkább arról van szó, hogy a szemeddel van valami gond, és a háziorvos nem mert kockáztatni, és ezért küldött a szemészhez? Aki esetleg előírhat egy szemüveget a jogsihoz?

2012. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mert így is szemüveges vagyok. Annyiszor kiderült már hogy ez a háziorvos egy idióta. Elküldött EKG-ra, laborba, Tüdő röntgenre meg a szemészetre.
2012. jan. 24. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az autósiskolát, hátha nekik is van orvosuk, aki simán kiállítja neked az alkalmasságit?
2012. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!