Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba új 60ccm bejáratós...

Simsonba új 60ccm bejáratós hengerfej?

Figyelt kérdés
Vettem a simsonomba egy vadi új 60 ccm-s komplett hengert, fejjel, dugattyú szettel.. A kérdés, hogy az normális-e vagy miért van az, hogy a vadi új 60-as hengerrel közel sem megy úgy, mint a gyári sokathasznált 50-essel? Vagy tényleg ennyire befolyásolja a bejáratás a hengert? Szóval komolyabb változás lesz a motorban, több száz, vagy ezer kilóméter nyugis, bejáratós vezetés után?

2014. jan. 8. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyári vezérlésű 60-as, vagy reszelt?

Bejáratáskor nem illik nagyon forgatni a motort, ezért ilyenkor még nem derül ki hogy jobb vagy rosszabb.

Ha reszelt akkor meg pláne nem, mert azok alul halottak, csak fordulaton jön meg az erejük.

2014. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs, elírtam: *Simsonba új 60ccm bejáratós henger?
2014. jan. 8. 15:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg gyári
2014. jan. 8. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Kis segítség a bejáratáshoz: [link]

Nagyon fontos hogy mindig szintetikus olajat használj,tudom sokan mondják hogy jó bele az arol 2t is,igen elmegy vele de hoszabb távon azok nem is gondolkoznak,meg szerintem igénytelenség rossz olajat adagolni a vasnak.

Nos ami a hengert illeti ,60ccm,egy picivel nagyobb,nos komolyabb változás max akkor lesz ha bejáratod és kihuzatod és picivel lesz nyomatékosabb meg talán picivel többet megy végre.Nos ami szerintem nagyon sokat számítana az a tervezett rezó kipufogó,meg tirisztoros gyújtás,a gyújtás az azért érdekes mert annyira nem érezni de még is egy picivel jobban megy ,jobban gyorsul stb.

Még valami a főfúvókát majd cserélheted nagyobbra ,nem kell neki sokkal nagyobb elég ha 5-tel vagy 10-zel nagyobbat teszel bele,a sűbertűt akaszd feljebb hogy sok anyagot kapjon a bejáratás idejére,majd a bejáratás végén visszakaszthatod és akkor a fogyasztásod is sokkal kevesebb lesz.

Nos a bejáratás a lelke az egésznek!Érdemes odafigyelni rá,kb ha sokat mászkálsz egy hónapon belül simán megcsinálod!Legalábbis Én simán lemotorozok annyit.

2014. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 9. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!