Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mitől lehet, hogy le van...

Az mitől lehet, hogy le van kapcsolva minden fényszóró és kiveszem a kulcsot, becsukom az ajtót (központi zárral) és utána magától felkapcsolódik alul a két helyzetjelző ( ami amúgy a ködlámpa is)?

Figyelt kérdés
Addig ég, amíg újra ki nem nyitom az ajtót és többszöri próbálkozással újra be nem csukom? 2012-es Kia picanto az autó és immobilizeres mágneskulcs van hozzá. Pár hete kezdte ezt.
2014. jan. 6. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen egyértelmű, hogy mi kapcsolódik fel. A helyzetjelző nem lehet ködlámpa és fordítva.
2014. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem a helyzetjelző kapcsolódik fel, hanem a elől, alul a menetfény!
2014. jan. 6. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Várj vele fél percet, le fog kapcsolni magától.
2014. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna fél perc után se kapcsolódik le :/ meg egyáltalán nem is kellene felkapcsolodnia szerintem, legalább is eddig nem szokott..gondoltam arra is hogy a mágneskulcs bolondult meg de mindkét kulccsal csinálja...esetleg azt tudja valaki hogy ezt garanciaba megjavitjak- e?
2014. jan. 6. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem te b.ztad el. Ha viszont igen, akkor eleve elszállt a garancia.
2014. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam szervízbe és elvileg valami BCM modult kell cserélni benne. Esetleg tudja valaki hogy mi az pontosan? Nekem túl komoly beavatkozásnak tűnik egy lámpa felkapcsolódás miatt...a csere után nem ám nagyobb kár lesz és megbolondul a többi vezérlés is??
2014. febr. 25. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!