Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üdv. Yamaha DT 50ről milyen a...

Laci0930 kérdése:

üdv. Yamaha DT 50ről milyen a véleményetek? Mennyivel tud menni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

40km/óra a maximális sebessége. Ez a megengedett, de erre is lett tervezve. A fékek, úttartás, motor teljesítmény 60 felett már nem megfelelő. Persze van aki 80 körül is megy ezekkel, csak legyen elég vastag a pénztárca.


Az én véleményem, hogy komolytalanok. A sport motor összes negatívumát magáénak tudja, de egyik előnyét sem. Ötször válthatsz mire eléred az ötvenet, üléspozíció hamar kényelmetlen lesz. 50ccm-ben, ha tanuló motort akarsz, akkor Simsont vegyél, ha napi használatra, akkor egy jó robogót.

2014. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

# 1


Ja egy enduronak aztán sok köze van a sportmotorhoz. Legalább olvasd el a kérdést.


Megy 80-at, többet ne remélj. Jobb mint egy simson, ha jót fogsz ki, de csak azért, mert nem kell gyakran szerelni. Jó moci ajánlott első moci, csak picit túlárazott, a magyar embernek meg végképp drága, mikor ott van a simson 2 ftért.

2014. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megy az kilencvenet is.

Jó motor minarelli blokkos úgyhogy alkatrész dögivel van hozzá és jól lehet tuningolni.


Én a robogókat rühellem azzal a vékony visítós hangjukkal.

2014. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem olyan moci kéne, ami 50cc-is és megy 70-80at. Nem robogót mert azt nem szeretem. És azért 50cc mert csak arra van jogsim. Mit ajánlanátok?
2014. jan. 3. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Na a DT az pont ilyen megy akár kilencvenet és nem robogó.
2014. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Simson a legjobb tuning alap, és nem azért szokták szerelni annyit, mert szar, hanem mert a semmirekellő buta hozzánemértő fazsok nem bírják ki, ohgy ne tekergessenek el egy csavart itt vagy ott (törném el az összesnek a kis ujjait egy méretes csőfogóval!). Ez pedig annak köszönhető, hogy nincsen rajta burkolat, mert a burkolaton keresztül nem látod, hogy mit lehetne ide oda csavarintani rajta...

Ritka a jól szervizelt, jól beállított Simson sajnos: ezért él ez a tévhit, hogy szerelni kell.

Bár ennek a "szerelni kell"-nek van egy előnye is: az, hogy az út mellett bármikor meg tudod javítani a motort.

(én a sajátommal el mernék menni egy több, mint 200km-es túrára is, voltam is már kétszer)


A Simsont otthon fillérekből tudod tuningolni, de egy AM6 minimum a duplája: és még ez is OLCSÓnak számít a motoros világban! A kis S51 egy fél órás-órás játékkal megy 80fölött egy jó kipufogóval, meg itt nincsen annyi szirszar, ami el tudna romlani, mellesleg maga a motor is olcsóbb.

Mindkettőt hamar megunod majd a kis ereje miatt, szóval olcsóságra törekedj egy 50esnél.

(nem tetszik a fogyasztása? 10ezerből membránosíthatod a simsont is, mellé még faragtathatsz is rajta: ugyanannyit fog enni, mint egy kis DT, és fele annyiba kerül)

2014. jan. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kerdesek gyakori válasza:
96km/h a végsebessége
2014. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!