Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ktm exc 125-ről mi a véleménye...

Ktm exc 125-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2000 utánni modellekről lenne szó. Közepes endúrózásokra, nem hardcor terepre.

Magyar nyelvű servie manualt hol tudnék letölteni? (googleban nem találok)

Menyi időnként kell olajat cserélni? (1000km, 10 üö?)

Milyen fullszintetikus olajat keverjek a benzinhez? és milyen motorolajat használjak hozzá?



2013. dec. 31. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:

még annyit ,hogy jövő nyáron szeretnék vásárolni egy 125-ös exc-t, mikor lerakom az a1-es jogsit, egy 50es gépről ülnék átt rá, 3év tapasztalatom van kismotoron szerintetek jó döntés az exc?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__336..


[link]


itt már körbenéztem :)

2013. dec. 31. 14:55
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt csak szinte jókat írnak róla.Most abba nem vagyok biztos hogy üzemórás-e.De szerintem 1-1 szezon után dugó csere az kelleni fog..Mivel nem megy bele sok olaj így én is a saját gépemen le szoktam cserélni 1000-1500 kilométerenként. Nyáron mehet bele a 75W90-es vagy a 80w90-es.Télen csak 10w40-es.Castrol RACING 2t mehet a keverékhez,váltóba pedig Motul vagy Repsol.Esetleg még Re-Cord.

2013. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Ktm endurozásra szerintem a legmegbízhatóbb motor, de viszont ha üzemórás és hajtód akkor eszi a pénzed. Ezt rendszeresen kell karbantartani de egy jó kis moci, és még annyi hogy bitang erős a motor.
2014. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 vagyok: Úgy hallottam hogy nem üzemórás..De szerintem,1 szezon után teljes átvizsgálás kelleni fog.

Olajat 1000-1500 kilóméterenként azért cseréld le.Légszűrőt pedig szezononként cserélj.Minden motorozás előtt én ki szoktam fújni azért.Így nem az van hogy 1 hetes kosz rajta áll és csak akkor pucolom le.

Olaj keverékhez: CASTROL RACING 2t

Váltó: Motul Trans. 10w40 (télen, nyáron pedig 75 vagy 80w90-es.

2014. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!