Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelők mennyi kedvezmény...

Autószerelők mennyi kedvezményt kapnak a Bárdi Autótól?

Figyelt kérdés

Mindenki ugyan annyit kap? vagy meg van határozva ,hogy ez 20% az 40% másik meg 50% kedvezményt kap


és mi kell hozzá ,ha szeretnék kedvezményt ?szerelőtől cégnév + vevő kód ? más nem ?


Válaszokat előre is köszönöm !!!



2013. dec. 29. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egyforma a kedvezmény mértéke, sőt árucsoportonként is változik. Ha minden igaz,akkor forgalom függő is.

Vagy viszed a cégbejegyzési iratokat és beregisztrálsz náluk, vagy a haver szerelő számlájára vásárolsz, amíg meg nem buktok...

:D

2013. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Jaja, amíg meg nem buktok.

Egy ismerőst az Unixnál egy autószerelő haver beiratott a gépbe (sz.ig. szám , stb...) hogy vásárolhat a nevére. Ha ez nincs, csak vevőkódot mondasz, akkor megy a telefon az illető partnernek, hogy "öteg téged ismerlek, de aki itt áll a pultnl, azt nem, legközelebb add neki a vevőkártyádat, de most húzzon el"

2013. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közel 50% is lehet, de ahhoz már évi több milla forgalom kell.
2013. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na ma voltam az új hűtőmért 40 % os kedvezményt kaptam :)és nem volt semmi probléma kérdezte milyen névre lesz a számla én meg odaadtam a kódot + a nevet semmit nem kérdezett , de ha kérdezett volna valamit akkor megmondtam volna ,hogy a szerelőm nem ér rá és engem küldött :D



Mindenkinek Boldog új évet kívánok!!!!

2013. dec. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!