Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz 250-re hátsó lánckeretek...

Etz 250-re hátsó lánckeretek hogy tudok növelni? Azt hallottam, hogy Jawa Mustang 55 fogas lánckereke illene a láncba. Ez igaz? Vagy milyen lánckerékkel oldható meg a növelés? Úgy tudom az Etz lánc 428-as.

Figyelt kérdés

Első lánckerék csere nem okoz problémát.

Esztergálás,Hegesztés nem probléma.

Válaszokat előre köszönöm!

Cross építés a cél.



2013. dec. 29. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hy!

Én kiszerkleszteném autocadban,majd elmennék és kivágatnám lézervágóssal,úgy hogy vinném,az anyagot.

vagy veszel utángyártottat [link]

vagy [link]

Vagy bontóban szerzel nagyobbat és ezt faragod át,vagy az egész hátsó kereket átfaragod .

2013. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mennyi a munkadíj egy ilyen embernél? átlagosan? mennyibe lenne ez nekem?
2013. dec. 29. 23:26
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert ha jól tudom az etz 125,150,250,251-nek is 428-as a lánca. és ha ez belemegy:

[link]


akkor megvenném és felraknám. Ez jó lenne a láncba??

2013. dec. 29. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fent vagy facebook on akkor keress egy olyan csoportot hogy : Mz/Etz és Simson-motorosok :) tedd fel oda ezt a kérdést,és lesz ember aki segít neked,lesz olyan is aki elakar majd adni neked .
2013. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt a csoportot :) hirdetések miatt 32-35 motoros csoportban vagyok benne. A gond az, hogy van aki szerint belemegy és van aki szerint nem... szerezni még nem tudtam, hogy belepróbáljam
2013. dec. 30. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:

ha érdekel tudok egy túlárazott megoldást.

Nézd meg trk néven fut egy valaki aki láttam hogy próbált ilyesmiket eladni egyedi méretekben vagy mi.Viszont akkor fizess ha kész árút kapsz!

Üdv!

2013. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!