Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari 458 Italia vagy...

Ferrari 458 Italia vagy Lamborghini gallardo lp560?

Figyelt kérdés

Mivel tél van, ilyenkor már annyira nem mókás a Suzuki gsxr 1000-l száguldozni az utakon, ezért gondoltam veszek egy autót mellé, de nem tudom melyiket válasszam, ti melyiket vennétek meg és miért?

Csajok melyikre gerjednek jobban? Szeretném őket majd szívatni egy kicsit, mert mind pénzéhes kis k*rvák manapság...

így valahogy: http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4



2013. dec. 27. 17:36
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Na látod ez az amit biztos nem mutatok meg, a rendszámtáblát....

felér majdnem a lakcímed vagy személyid mutogatásával.

2014. jan. 2. 15:25
 32/33 dirtboy ***** válasza:

nem vagyok rendőr,nem tudom lenyomozni


mindegy is,igazából mindketten tudjuk mi a helyzet.

lenne már pár ötletem hogy hogy tudnád bizonyítani hogy a tiéd anélkül hogy meg tudnánk pontosan hogy ki is vagy. bár tudom mi lenne a válaszod rá.


ez a kép amit kiraktál elég gyenge,ilyenből bármikor kirakok neked ide 10et is.

2014. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Állítólag te ha 5 percre kiugrassz akkor ugye nem öltözöl fel. De a kép monte carloba készült, viszont te magyarországon élsz, tehát kiugrottál 5 percre rövidgatyába monte carloba? Viszont ha monte carloba voltál pár napja azis kamu, mert most ott is 10 fok körül van a hőmérséklet, este 6-8, tehát szintén nem rövidgatyyba fényképezkedsz. Tehát ez egy nyaralásos kép, amin beálltál egy lambo mellé. Mondod hogy nem raksz fel képet amin benn ülsz meg hasonlók mert fotosoppnak hinnénk, hidd el ha megteszed elhisszük. Holnap nappal fényképezd le, vagy valaki téged, hogy te abba a kocsiba ülsz. De ugye erre is azt fogod mondani h nem teszed meg mert nem arcozni vagánykodni akartál. Hagyjukmár. Aki végigolvasta a kommentemet az rájött logikai alapon, hogy ez a kép egyrészt kamu, másrészt tuti hogy nem az elmult 1-2napba, de még csak nemis az elmúlt 1-2 hónapba készült.
2014. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!