Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari 458 Italia vagy...

Ferrari 458 Italia vagy Lamborghini gallardo lp560?

Figyelt kérdés

Mivel tél van, ilyenkor már annyira nem mókás a Suzuki gsxr 1000-l száguldozni az utakon, ezért gondoltam veszek egy autót mellé, de nem tudom melyiket válasszam, ti melyiket vennétek meg és miért?

Csajok melyikre gerjednek jobban? Szeretném őket majd szívatni egy kicsit, mert mind pénzéhes kis k*rvák manapság...

így valahogy: http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4



2013. dec. 27. 17:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
A k*rvák nem értenek hozzá, csak a luxusra kapják fel a fejüket. Ferrari látványosabb, azt vedd ha megteheted, aztán szivasd meg a r*bancokat :)
2013. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 dirtboy ***** válasza:
arra arra,az kicsit durvábbra sikerül,remélem fojtatják még a srácok,szeretem nézni az ilyet
2013. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Hehe, majd beszervezem egy haverom, hogy videózza aztán mi is csinálunk ilyet, főleg majd ilyen buta kis tinipics*kat... azok úgyis mindenre kaphatóak.

Egyébként én is inkább a Ferrari felé hajlok.

2013. dec. 27. 18:13
 14/33 A kérdező kommentje:

Kösz a segítséget, jöhet a móka


[link]

2014. jan. 1. 19:05
 15/33 anonim ***** válasza:
ezt most vetted?
2014. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
de egyébként tudjuk hogy kamu, elvégre tél van de te rövid gatyába vagy, persze mondhatjuk külföldön vagy, de te irtad, hogy a tél miatt zavar, hogy a motoroddal kell közlekedned. Aztán ha tényleg tied lenne, nem ugy álllnál ott mellette mint egy raklap hugy. De ha mégis valós, kérlek csinálj a belsejéről egy képet, amin látszik hogy benn ülsz.
2014. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Ha 5 percre kimegyek nem szokásom annyira felöltözni...

Itthon meg fűtenek, minek ülnék pulóverbe meg hasonlókba?


Nem mutiból készültem

2014. jan. 2. 10:33
 18/33 anonim ***** válasza:
akkor most ugorj ki 5 percre és fényképezd le magad, de vigyázz mert nappal van, az este készitett nyaralásos képeket nem tudod beszurni.
2014. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Majd a te kedvedért rohanok most ki gyorsan, hogy megcsináljam amit kérsz... igen, szerintem is...

Képet csak azért raktam ki, hogy akik segítettek a kérdésben lássák a válaszuk eredményét.

2014. jan. 2. 10:45
 20/33 anonim ***** válasza:
igen ennyit erről, kamu lebuktatva
2014. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!