Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lamborghini Aventador fenntart...

Lamborghini Aventador fenntartási költsége?

Figyelt kérdés

Azért írom ki ezt a kérdést mert a ezt a kedvenc autóm és kiváncsi lennék menyi egy ilyen gépezet fenntartása? Az Aventador nagyon szépen nézz ki , bár azt tudom hogy az ilyen autók inkább világos szempontjábol használtak! Az biztos a magyar utakon nem igazán lehet egy Lamborghinit használni! Főleg a csodálatos kráterek miatt az uton!

Nállam volt hogy bicóval gyorsan mentem 40 km/h körül kátyuba mentem és kidurant az első kerekem!



2013. nov. 25. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg kell kérdezned, akkor valószínűleg nem lesz egyhamar ilyen kocsid. Egyébként beírod googlebe angolul a kérdésedet, és kidob egy tucat fórumot, ahol erről beszélgetnek emberek.
2013. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Ez alaphangon 100millió feletti autó.

Ha megvásárolod és egy cm-t sem autózol vele,

akkor is kb. 50 milliót fogsz bukni rajta az első néhány év alatt...


Maradj a biciklidnél.

2013. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Édes vagy :)

Aki ilyen autót meg tud venni, az pont telibeszarja a fenntartási költségeket, a fogyasztását, meg minden ilyen "földi" dolgot.

2013. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszókat mindenkinek ment a pozitiv!

Nem világos hanem vilogás! Bocsi néhányszor elírtam!

50 Millió pár év allat az szép! akkor 1 év allat benne van 10 millió? Na meg benzin persze ! :) Marad a biciklim akkor!

Igy belegondolva a biciklim egy porszem a Lamborghini áráház és fentartásához képest! Se baj legalább boldog vagyok rajta :D

2013. nov. 25. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nekem volt Aventador a nyáron, jó volt meg minden, de tankoltam bele 5000-ért és még haza sem értem már kifogyott a benzin, és a haver kellett hazahúzzon a Suzukival. Meg az olajbetöltőnyilást sem találtam rajta. Inkább elcseréltem egy Ezeröcsire.
2013. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval egy 100 Milliós forintás Aventadort elcseréltél egy 100E forintos Ladára ?
2013. nov. 25. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
elnehidd neki xD
2013. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Némi információt tudok adni róla, bár nem mentem még ilyen autóval (2 éve kipróbáltam egy Murcielago típust egy bemutatón, természetesen ült melettem egy "képzett" pilóta is). Az ára elég sok, ha újonnan vásárolod az első szervíz 2500 km-nél van a második pedig 7500 km-nél, ez is elég jó áron kb 900000 ft. A fogyasztása 20-40 liter között van, használattól függően. Használata is úgymond korlátozott nálunk a kiváló infrastruktúrából kifolyólag, szintemelő-lifting- nélkül nem szabad megvásárolni, padkás parkolást elkell felejteni illetve poros helyre nem ajánlatos vinni a légbeszívók miatt. Lassú menetre, araszolásra dugóban ezek a járművek nem valók, sőt megölik az autót idő előtt.

Szerintem legközelebb Bécsben van szervize, de lehet hogy már nálunk is található. Egyszóval magyarországon az autópálya kivételével nem tudod használni ezt az autót.

Én is az olasz autók szerelmese vagyok és egy Maserati Grantourismo boldog tulajdonosa, de ezt sem tudom kihasználni maximálisan és elég sok átalakítást kellet elvégezni rajta hogy tudjam napi szinten használni az utakon, ebben segitett a Maranello-Modena Kft budapesten akik a szervízt is elvégzik.

2013. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszód! :)

Hát mindenek van egy fajta áldozata! :)

Igen autópálya ahol ilyen autót valóban lehet használni!

Rengeteg fagyi út van az országban ahol még a bicikli felni is szétmegy nem hogy egy luxusautóé! Gratulálok amugy az autóhoz! :)

2013. nov. 26. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!