Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 TDI 110 Hp. AFN...

Ladányi Tamás kérdése:

Audi A6 TDI 110 Hp. AFN Elgyengül, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lenne 1 kis problémám. Autó: 2000. 06. Audi A6 kombi,1.9 TDI, AFN,110 Le. Full gyári.225E km.2-3 naponta rájön olyan, hogy nyomom neki és mintha szívó D. lenne, nem rángat, nem torpan, pill. fogyasztás sem változik tempomatnál, hangja nem változik csak szép komótosan gyorsul, hiába állok meg s megnézem a motorteret, hogy hova lett a ménes, semmit sem hallok vagy látok rosznak, de addig vissza nem akar alakulni TDi-vé amíg le nem állítom. Leállítom s rögtön indítom is menet közben akár kinyomom a kuplungnál, s már megy is, visszatért az erő, semmi gond, szépen ketyeg, alapjárat is jó, indul is pöcc röff hidegen melegen, semmi baja. - Voltak találgatások: vezérlőben vagy hol, frissíttetnem kell a programot. Pffff. Ez nekem semmit nem mond. Esteleg valami tippetek van, vagy hogy ki és hol csinálná meg? És Kb mennyibe fog fájni.

2013. dec. 27. 08:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben ,de mivel a motorvezerlo egyreszt szamol a visszavezettt kipufogogaz mennyiseggel,masreszt a szelep poziciojat is figyeli,esetleg hibas beavatkozast tehet,ha nem teljesulnek az elvart feltetelk - ez a gyakorlatban rossz gyorsulast,rangatast,egyenetlen alapjartaot eredmenyezhet ,vagy motorohiba lampat a muszerfalon.
2013. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bacambo válasza:
Nekem is pont ez a problémám (A3 8L AFN) megy a kocsi, de nem úgy ahogy kellene, a legjobb, h az enyém is tegnap fordult 225e km-re :D végül is mi volt a problémád? Mondjuk észrevettem, h a leállítási rázkódást csökkenteni kívánó csappantyú vezérlő (ami a pillangószelepét vezértli) na ez nekem le van húzba a kábelról! most rádugtam, raindítottam és szinte csak puffogott a motor, ha nyomtam a gázt... mintha turbo nélküli lenne!
2015. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Diagot neki ,élöadat olvasás.. Merre vagy ?
2015. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Üdv.A kérdezőtől kérdezném,hogy mi lett a végeredmény sikerült megcsinálni?Ha igen akkor pontosan mit kellett javítani?Nekem is ez a problémam 98-as Sharan 1.9 tdi AFN!Üdv.
2016. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Ölen válasza:

Üdv

Nállam szintén ez a probléma.

passat/97/AFN/110Le/279eKm

Most azt mondta nekem egy szaki,hogy nézzem át a vákumcsöveket.

2016. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nemtudom aktuális-e a vákumcső könnyen lehet,ha az egyik helyen széthuzódik annyi a turbónak megáll.
2017. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!