Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek? (Bôvebb...

Milyen autót vennétek? (Bôvebben lent)

Figyelt kérdés

Milyen kocsit vegyek? Elsô autó lenne, dìzelt akarok, nagy legyen, de ugyan akkor stìlusos, akàr németorszàgból.

Nézegetem kint az III as 1.9td golfokat, 2-300e kmel olyan 500-600euro környékén màr vannak szépek.

Ugyan akkor t3 as transporterben is gondolkoztam, mert az me3 ugye nagy, meg faternak is volt és egyszerû mint a faék, igazi stìlusos hippibusz, màr egy 1.6os diesel motorral is jasznàlható, ugyan akkor rozsdàsabbak meg dràgàbbak mint egy golf.

Illetve még B-s Opel Corsàn is gondolkoztam, ezüstben, sokküllôs széles nagy alufelnivel (rohadtupofàs), 1.5ös diesel isuzu motorral. Azok.is ilyen 600euro körül. Ugyan kicsi, de van a csalàdban is és egész fiatalos.

Esetleg még mit ajànlanàtok?



2013. dec. 26. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de a NAGY és a GOLF III illetve a Corsa olyan távol áll egymástól, mint az 1+1 a L'Hospital szabálytól.

Matekozz egy kicsit, 1.9 TD évi átlag 15-20k km-rel úgy 20 év alatt minimum 400k km. És ez a minimum! Vissza lehet tekerni 120 000-re, de ha megeszed.... :D

Ha nagy és stílusos dízelt akarnék a német gyártóktól az mondjuk a C4-es A6 2.5TDI lenne.


A mesének meg nem kell hinni, ami olcsó, az általában hulladék is. Egy jó Golf 3-nak vagy A6nak, ami tényleg jó !!! annak megkérik az árát, azt nem veszed meg 600 euroért.

2013. dec. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

6os me Te de rohadt okos vagy...

Írtam én, hogy a corsa magy? Nem, sőt...

Egy széthajtott A6 os meg semmivel nem ''nagyobb'' mint egy 3as kombi golf...

Illetve azt sem mondtam, hogy 120ezer kmerrel akarok venni... 250e km körül vannak.

Egy jó dízel meg fél milliót simán elmegy. Tudok olyan tolyota hiaceről amiben lassan 800ezer van, igaz az szivó dízel...

2013. dec. 26. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
vectra 1.7 is isuzu dizel, régi mercedes,bmw dizelek is jók lehetnek
2013. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!