Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül melyiket vennétek,...

Ezek közül melyiket vennétek, vagy esetleg valami mást?

Figyelt kérdés

7 millám van autóra


BMW 525d

[link]

AUDI A6

[link]

LEXUS IS

[link]


A legjobban a Lexus és az audi tetszik csak nem tudom hogy német vagy japán autót vegyek e!



2013. dec. 5. 17:46
1 2
 1/17 Beviz Elek ***** válasza:

Nálam sokat számít a kinézet. Audi!


Vagy egy újabb Dodge Charger:)

2013. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezek nem igazán sorolhatók 1 kategóriába, az IS inkább 3-as BMW - Audi A4 méretű. Amúgy én a Lexust venném, egyrészt mert manuális, másrészt mert az audi nem tetszik, harmadrészt mert a BMW dízelmotorjai elég problémásak.
2013. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Ennyiért új autót is lehet kapni.


De amúgy gratulálok. Tipikus magyar, aki inkább vesz egy több éves dízelt csomó km-rel, mert, hogy audi, bmw, lexus kell. Bármelyiket is veszed, sok sikert a fenntartásához!


Ennyiért vadi új autót szalonból kapnál: Fiat Freemont, Toyota Avensis, Honda Accord, Citroen DS5, stb.

2013. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Maradjunk annyiban, hogy több az esély rá, hogy ezek a "sokat futott dízelek" még akkor is menni fognak, mikor az új fiat már a roncstelepen pihen....


Amúgy nézd meg őket és dönts állapot alapján.


Én személy szerint az 525-öt venném, mert a soros 3000-es BMW motor nekem már nagyon bevált az elmúlt években.


Az A6 kombi, annyira nekem nem tetszik (de neked ettől még lehet oké).


A lexus meg kéziváltós, én többet kéziváltót látni sem akarok.

2013. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is a BMWt választanám. :)
2013. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálam is az Audi a nyerő. Elegáns kifinomult autó.

És mond már meg, hogy mivel jobb, ha vesz egy új Fiat-ot? Audiból még a 20 éves is autó, de a fiatról meg társairól ez már nem mondható el.

2013. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Egyébként ennyiből már szinte új A4-es kapsz, jól felszerelve. Nekem speciel ez még jobban tetszik.

[link]

2013. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mennyivel dögösebb és modernebb az újabb A4 eleje mint a kérdező által linkelt "régi" A6-é... Egyértelműen azt venném a 2 közül, mondjuk én manuális párti vagyok. :)
2013. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Benzinest nem szeretnék!
2013. dec. 5. 21:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát csakhogy mire egy vadi új autó roncstelepen lesz, addigra ezek is simán, hacsak nem költ rájuk a kérdező több milliót. Ezeket nem csak megvenni nehéz, de fenntartani is. Nézegesd csak milyen alkatrészárak vannak és mennyi cucc van ezekbe. De sok sikert hozzá még egyszer!
2013. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!