Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely autókat lehet a legolcsób...

Mely autókat lehet a legolcsóbban fenntartani max.350. 000 forintból (ez vételár, tehát ezen felül van még átírásra, stb. )?

Figyelt kérdés
Városban lenne használva napi 15-20 kilométert, évi max. 5000 km futásteljesítménnyel, extrákra semmilyen igényem nincs, a lényeg, hogy A LEHETŐ LEGOLCSÓBBAN VIGYEN EL A-BÓL B-BE, ILLETVE LEGYEN TARTÓSAN JÓ MŰSZAKI ÁLLAPOTÚ, VAGY HA CSERÉLNI KELL VALAMIT, AZ OLCSÓ LEGYEN. Köszi előre!
2013. dec. 20. 07:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
1.0-ás vagy 1.3-as szuzkát érdemesebb venni? ám ha full fapadosat nézek, akkor 350-ből pöpecet ki lehet fogni
2013. dec. 20. 16:00
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha városba kell elég az 1.0 is de még országúton is el lehet közlekedni vele!

"ful fapadosat nézek"

Ez egy kicsit vicces volt a legnagyobb extra néhány darabba van szervokormány,elektromos ablakemelő,és nagyon ritkán légzsák de nagyjából ennyi extra található meg némelyikben!

2013. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ez pl egész jónak tünnek!

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is a Swift-et ajánlom. Ennyi pénzért bőven találsz jó állapotút, amire nagy eséllyel nem kell semmit költened egy ideig (persze a kötelezőkön kívül).


Amúgy én 180 ezerért vettem most már majdnem 5 éve egy Vw Polo 2-t, azóta semmi baja, egyedül az egyik kilincset cseréltem ki rajta, mert elfáradt egy műanyag pöcök a belsejében 20 év alatt. Ez bontóból 1500 ft-omba került. Szóval igenis lehet találni kevés pénzből is jó kocsit, csak jól meg kell nézni, mit veszel. Mindenképp vigyél magaddal olyan embert, aki ért a kocsikhoz, és megbízol benne.

2013. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9-es, mióta megírtam a válaszom, most nézem meg először újból ezt a kérdést. Szóval nem én pontoztalak le.
2013. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Napkiraly ***** válasza:

csak hogy meglegyen a kötelező kör:

[link]


"Mer kényelem meg luxus meg nehogymá fapad szuzukkit vegyél amikor vehecc prémijumot is, csávókám"


Ez eddig hiányzott innen

2013. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de BMW-m már van, ha nem is 7-es, de 3-as. Most viszont egy kicsi, ingázós, igénytelent szeretnék spórolós kocsinak.
2013. dec. 21. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!