Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj lehet ha egy kereskedő...

Baj lehet ha egy kereskedő azt mondja, hogy nincs meg a szervízkönyve egy 5-6 éves kocsinak? én lennék a 3. tulaj. + a klímát fel kell tölteni. Ennyit tudok. (1,6 M Ft. )

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden esetre gyanús!
2013. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, nyilvánvalóan nem vezették. Vagy esetleg már törve is volt. Járj utána ennek valami komolyabb műhelyben, mielőtt bármiféle pénz is gazdát cserél.
2013. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem csodalkoznek, ha kb. 4 masik roncsbol osszerakott, Montenegroban es Albaniaban kulon-kulon korozott lopott nemet auto lenne...
2013. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és hogy lehet rápróbálni???? pl.: Uram!? eltudjuk vinni egy szervízbe átnézetni? vagy hogy????
2013. dec. 17. 17:04
 5/10 Dörmögő ***** válasza:

Klímát csak fel kell tölteni. ☺

Akkor miért nem tölteti fel a tulaj? Elárulom azért mert nem tartja meg a rendszer a nyomást. Az sose igaz hogy csak annyi baja van hogy tölteni kell. Valahol elillant az a gáz. Vagy lyukas valahol a rendszer, vagy a tömítések eresztenek. Ezeknek a javítása nem olcsó, ez jó alkupozíció. Ha nagyon erőlködik hogy elég a rendszert feltölteni akkor nézzetek rá a megvétel előtt. Jobb helyeken vákuumozzák, és 24 óra múlva megnézik hogy megtartotta-e a vákuumot. Egy sima töltés kb 10 000 forint. Ha jó lenne a klíma akkor nem árulnák úgy hogy csak töltés kell aztán mehet ezerrel a hűtés.

2013. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szervízbe elvinni hülyeség, mert lehet, hogy pont a cimborájához megyünk???
2013. dec. 17. 17:53
 7/10 Dörmögő ***** válasza:
Ha meg akarod nézetni akkor nézesd meg olyannal akit te választasz. Milyen márkájú kocsi? Autós műsorban láttam Opel szervizt ahol 40-ért átnézték, és vállaltak rá fél év garanciát. Ha már átnézeti az ember akkor úgyis fizetni kell az átvizsgálásért. Akkor én már olyan helyre vinném átnézetni a másfél milliós kocsit ahol garanciát is adnak rá.
2013. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
PEUGEOT 407. 1,6 HDi AKKOR NEM MUSZÁLY PEUGEOTT MÁRKASZERVÍZBE VINNI? és ha nem jó akkor bukok 40 ezret????
2013. dec. 17. 18:57
 9/10 Dörmögő ***** válasza:
Nem tudom a részleteket, csak láttam valamikor a Sportverda műsorban hogy van ilyen lehetőség.
2013. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"és ha nem jó akkor bukok 40 ezret????"


Igen, akkor csak 40 ezret buksz, nem ezerhatszáz-ezret (1.6MFt).

2013. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!