Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő, női motorosként ilyen...

Kezdő, női motorosként ilyen motor jó lenne szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


A2 kategóriára megyek tavasszal,motort eddig nem vezettem,autót majdnem két évig folyamatosan.

Autókhoz elég jól értek,de motorokhoz semennyire,környezetemben nincs segítség :(

Nem tudom mire kéne figyelni,mi alapján választani.

Olyan motort keresek,ami nem robogó,könnyen lehet hozzá alkatrészt venni és keveset eszik.Hosszabb utakra is szeretném majd használni.


(22 éves vagyok).


2013. dec. 16. 02:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Citadellához gyalog kutyával szoktam kisétálni.

Rugnálak le a motorodról ha rémisztgetnél :D:D

2013. dec. 16. 21:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Ott szokott sűrűn lenni motoros találkozó! :) Figyu!Ha Neked zöldön mész át akkor nem rémisztgetlek!A Blahánál lehet sokat rémisztgetni mert ott a lámpáknak a színét ritkán szokták nézni a gyalogosok akik a gyorsétterem felől jönnek :)
2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia! Én 24 évesen csináltam meg tavaly az A2 jogsit (nő vagyok :) ), nem volt előtte motoros rutinom csak utasként. A motoros sulinál 3 féle motort vezettem, elsőre egy Kawasaki Z750-est, akkor még korlátlanra indultam de akkora böhömnagy volt az én pici méretemhez hogy 2 borulás után lemondtam a nagy jogsiról. Utána ültem egy 400as Banditon, nekem tetszett nagyon, jó kis gép. Aztán egy Suzuki GS500-on tanultam és vizsgáztam, idővel azt is megszerettem, de talán a Bandit kényelmesebb volt. Saját motornak (saját pénzből a kötekedők kedvéért) egy Kawasaki Eliminator 250est vettem, 400as volt a terv de az kW-ra már épp nem fért bele a kategóriámba :( A motor típus viszont nagyon tetszett, mert én cruiseres vagyok, bőven kényelmesen alacsony nekem is, könnyű gép alig 150 kilós üresen, keveset eszik, könnyű szervizelni. Sokszáz km-es napi túrakat még nem mentem vele, többnyire azért mert nincs kivel, vagy robogósokat ismerek vagy 1500ccm fölöttieket, nekem meg nem célom a minimum 120as tempó.. Szóval magányos farkasként járom a környező vidéket, de én nagyon szeretem ezt a mocit. :)
2014. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!