Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bentley Continental GT mennyir...

Bentley Continental GT mennyire vezetheto konnyen egy kezdonek?

Figyelt kérdés

#Bentley #bentley continental
2013. dec. 15. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nehezen, nem hinném, hogy bárki is odaadná egy kezdőnek a drága autóját
2013. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ugy ertem hogy ha egy friss jogsis vesz ilyet,akkor konnyen osszetorhetii? vagy mivel masabb a vezetese mint egy normal autonak?
2013. dec. 15. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Könnyű vezetni. A gond akkor kezdődik, ha a kezdő vezető nem tudja hol a határ és pl. 120-al akar bevenni egy derékszögű kanyart. Na ez nem fog összejönni. De ez egy "kezdő" autóval sem sikerülne, sőt, amit a Bentley 100-al bevesz ott egy Lada vagy egy szuzka már 60-al is kicsúszik, szóval... :P
2013. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ertem,de a sport kocsikra miert mondjak hogy nehez vezetnii?

pl eggyesek szerint a bentley is nehezen vezetheto,pedig a formaja ugyanugy nez ki mint egy atlagos kocsi,a motorja miatt mert eros ? vagy miert fogjak ra hogy nehezen vezetheto?

vagy egy lamborghinire azt mondjak hogy nehezen vezetheto,de nem ertem hogy miert

2013. dec. 15. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, öcsi, mert egy Bentleynek (Lamborghininek, Ferrarinak, Porschének) kicsit nagyobb gázt adsz, mint kéne, és már fel is tekeredtél egy fára. Jobb esetben. Rosszabb esetben megölöd a szembejövőt vagy a járdán sétálókat.


Arról nem beszélve, hogy egy sportkocsi általában nem a hétköznapi útviszonyokra van kitalálva. Kisebbek az ablakok, nem látsz ki belőle úgy, mint egy családi egyterűből.

2013. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahh, már megijedtem, hogy ilyet fogsz kapni, vagy venni, mostanában ezek a kérdések mennek itt.. Amúgy szerintem ha a kezdő nem feszegeti a saját határait, akkor ugyanolyan kezes autó, mint a többi. Volt szerencsém egy ilyenben ülni (sajnos vezetni nem) azért elég kényelems autó, sok funkcióval. Szóval nem lepődnék meg ha észrevennéd hogy lényegében nem te vezeted az autót, hanem a computer. Egy monacoi kiruccanásunk során (1 hónapos Ausztria-Svájc-Olaszország-Monaco-Franciaország túra a barátaimmal) azért nagyon durva autókkal találkoztunk, többek között sok ilyennel is. Nem tűntek valami agresszív járműveknek.
2013. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem Tomika2001 vagy más névvel bas.zod
2013. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!