Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy garázst az autómnak...

Vettem egy garázst az autómnak. Milyen módon szokták megoldani ezeknek a fűtését?

Figyelt kérdés
Elsősorban egy sima árammal működő hősugárzóra gondoltam, de az nagyon nem költséghatékony. Minden tippet, ötletet szívesen olvasok!

2013. dec. 7. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Elektromos olajradiátor?
2013. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az ha éjjel-nappal megy, mennyit fogyasztana?
2013. dec. 7. 13:48
 3/9 A kérdező kommentje:
illetve milyen hőfokra érdemes felfűteni egy garázst?
2013. dec. 7. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is nemrég vettem egy mobilgarázst,villanyfűtést semmiképp nem ajánlok.Én ugy fogom megoldani,hogy a lakás központifűtéséről fog menni.Magyarul beteszek egy radiátort.Amugy fával fűtök.Ha az autó miatt fűtesz a garázsba akkor szerintem +10fok bőven elég,akkor már könnyen indul,és leolvad róla a fagyott hó.
2013. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak az auto miatt, én is 10 fokra gondoltam. A lakás kp-futeset hogyan lehet levezetni oda?
2013. dec. 7. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nagyon régóta van garázsom, de sosem fűtöttem. Az autó pedig sosem panaszkodott miatta hogy fázna. :)

Nem ilyen kis sufniszerűség, hanem rendes 38-as téglafal, szigetelt födémmel, fölötte még padlásrész is van.

Télen általában nincs 4-5 foknál hidegebb benne. Napokig tartó kemény mínuszoknak kell lennie ahhoz, hogy bent gyenge fagy legyen.

Nyáron a kánikulában is lehet benne hűsölni, mert akkor meg 25-26 foknál nem melegszik föl jobban.

Soha nem lett semmi baja egy autómnak sem, csak azért mert nem fűtöttem rájuk. Gondoljatok bele, van aki az utcán tartja a kocsiját télen-nyáron!

2013. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mivel nálam egy ritka, régi autóról van szó, jómagam pedig autófanatikus vagyok, ezért egy +10 fokot megérdemel a kocsim a legnagyobb téli-éjszakai fagyban is :)
2013. dec. 8. 05:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, oké te tudod. Nem lebeszélni akarlak róla.

Egyébként én is valamennyire fanatikus vagyok. Jelenleg egy 36 éves gyári állapotú, 67.000 km-t futott példány pihen a mindig is fűtetlen garázsomban. :)

2013. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Fűtött garázsban csak felgyorsul a korrózió, de te tudod...
2013. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!