Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1991-es Jettát szeretnék...

Little95 kérdése:

1991-es Jettát szeretnék venni az 1.6-os szívódízel motorral, megéri az ilyen autó? Mert hallottam hideget-meleget róluk.

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hehe, nem.
2013. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A típussal alapvetően nincsen gond (ugyanaz, mint az akkori Audi 80), viszont nehéz nem leharcolt példányt találni. Egy ilyen autót eleve sok-sok km-re vett az első néhány gazdája, később lakótelepi suttyók csapatni, miközben 99%, hogy felét se mutatja a valós km-nek.
2013. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
He-hehe, látod, ezért.
2013. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] én igazából őt nézegetem.
2013. dec. 3. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne bukó (mondjuk egy-két 50ezres alkatrész, amit ki kell cserélni, hogy átmenjen a következő forgalmiján), akkor kb. annyit ér, amennyiért adják. Ha gázos, akkor viszont ki ne adj érte pénzt.

Ja, és senki nem lát a jövőbe, de ezek a régi szívódízelek hihetetlen környezetszennyezőek a mai normákhoz képest. Ha tényleg behoznak 1-2 éven belül valami törvényt, hogy adalékanyagot kell tankolni a dízeles kocsiknál, akkor mindenki viheti majd a bontóba ezeket a régi vasakat.


Én nem ugranék bele egy ilyen öreg dízel Jetta megvásárlásába.

2013. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magával a típussal nincs gond, még ma is beszerezhető belőle jó állapotú, viszonylag jó áron.

Viszont az ilyen idős dízeleket én kerülném. Rengeteg km van az összesben. Ezeket régen is az vette, aki sokat megy vele.

2013. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megéri.
2014. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!