Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Keeway Hurricane...

Ákos.Cs kérdése:

Van egy Keeway Hurricane típusú robogóm, ami könnyen indulnal, apjárat is jó de ha eléri az üzemi hőmérsékletet akkor megáll. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Ha a gyertyát kicserélem egy HIDEG gyertyára akkor megint pöccre elindul, de mikor a gyertya felmelegszik megint megáll, és ezt csinálja m\r két-h\rom hete. Légyszi a dobd ki, vegyél másikat hozzászólásokat kerüljétek. Tudom hogy nem egy csúcsmotor de én szeretem...
2013. dec. 3. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen robim van, nekem is meleg motornál csinálja ezt, de nekem nem fullad le, csak érezhetően fulladozik, de kis gázadással helyrejön.

Volt tuningolva? Nekem sportkipufogót meg nagyobb fúvókát kapott elvileg azért csinálja. Próbáld meg hogy kevesebb benzint adsz neki

2013. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Nos itt két variáció van.

Elfogy a benzin a karbiból(ha van beépített szűrőd nézd meg hogy folyik e belőle rendesen mert ugyan ez lehet a tünet)

A másik tippem pedig hogy a szivatód be van ragadva,ezért fulladhat le ha belemelegszik.

És légyszi dobd ki :) NA jó nem :) Jó kis robik ezek is csak nem szabad tunningolni!

2013. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!