Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis-ből hogyan...

Suzuki Ignis-ből hogyan tudnék leszívni benzint?

Figyelt kérdés
A slag a tankba be az nem megy, valami más kell.
2009. nov. 21. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha baromi óvatos tudsz lenni, akkor fogsz egy csövet ami befér és tényleg nagyon óvatosan megszívod és elvileg magától kiszívódik.
2009. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog sikerülni, legalábbis én hosszas küzdelem után föladtam. Direkt úgy csinálják meg, hogy ne lehessen ledugni a csövet, kihúzni meg végképp nem tudod majd mert az a kis fül a beömlőnél nem engedi, és majd húzhatod magad után a csövet.
2009. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vékony és nagyon hajlékony puha csővel kell próbálkozni, óvatosan beleengedni a tankba. Még anno Vectrából csak ezzel a módszerrel tudtam, annak is kacskaringós a tankja. kb. 8-10mm átmérőjű csőre gondolok. Az a gáz, ha össze is jön, mire leengedsz 20 liter benzint beletelik egy félóra.
2009. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha a motornál lehúzom a benzincsövet és rádugok egy hosszabbat ami a kannába megy, rárakom a gyújtást akkor a benzinpumpa nem tolja?
2009. nov. 21. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem, csak ha jár a motor.
2009. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezeket ilyen lopásgátlóra csinálják, pont azért hogy ne legyen egyszerű...


Amit mondasz hogy gyujtáson a benzincsövet lehúzod és akkor úgy ki lehet elvileg folyatni. amúgy meg szabad kérdezni miért akarod leszívni? gázolajat tettél bele véletlen?

2009. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem gazolajat, hanem van 2 autónk és az egyikből kifogyott annyira a benzin, hogy a kútig sem bírja ki. De pénzem sincs sok, viszont az ignist nem rég tankoltam tele. Abból jutna a másikba is.
2009. nov. 21. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Oh, értem. akkor viszont szerintem sokkal kevesebb fáradsággal járna ha fognál egy kannát, elmennél az ignissel a legközelebbi benzinkútig, telenyomnád a kannát és azzal tudnád feltölteni a másik kocsit.
2009. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Benzinpumpával megoldottam:)
2009. nov. 21. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!