Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlotok...

Milyen kocsit ajánlotok aminek alacsony a fogyasztása suzukin kívül?

Figyelt kérdés

Kb 500.000 ért szeretnék venni legalább 4 személyeset és ami illik egy 20 éves fiúhoz. Városban szaladgálni használnám. VW Golf 4-re gondoltam.

Tudtok hasonlókat mondani?


2013. nov. 28. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
500-ért szerintem nem fogsz venni Golf4-et. Esetleg egy Golf3 TDI-t, de azt meg városba nem nagyon fogják ajánlani.
2013. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Mi bajod a suzukival?

Mellesleg golfot nem vennék ha a fogyasztás ennyire számít.

De pl a régi swift társa az opel corsa B.


1.0 vagy 1.2 benzines motorral.


Városba felesleges ezektől nagyobb autót venni főleg ha javarészt egyedül használnád .Meg nincs is még gyereked, hogy keljen a hely!

2013. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem B Corsám van, ajánlanám, de mégsem, mert hangsúlyoztad, hogy legalább 4 személyeset, a Corsában meg egymás mögött nem fér el rendesen két nem kicsi ember. Mi ketten közlekedünk vele, ha 3 vagy 4 ember ül be, akkor már kényelmetlen. Akkor inkább Astra F (bár nem olyan sokkal nagyobb az utastér, a nagyobb különbség a csomagtér).
2013. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Peugeot 206 1.1 városban 5 litert fogyszt, országúton pedig még kevesebbet. De a nejem vezeti és nem nyomja neki.
2013. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

"Peugeot 206 1.1 városban 5 litert fogyszt, országúton pedig még kevesebbet...."

Hagyjuk már! Gyári értéke 8 fölött van városban. Az 5 liter még a dieselnek is szép lenne nemhogy egy benzines köszörűmotornak. Én elhiszem hogy egy-két autónál le lehet menni a gyári érték alá de az 5 liter tudod kinek meséld be.

2013. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Golf 4 akármekkora benzinmotorral zabál. Vegyél egy C Corsát, vagy Punto 2-t.
2013. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
A mi 206-unk nem fogyaszt 8 litert. Igaz, hogy nem Budapesten használjuk, hanem egy vidéki kisvárosban, de 10 litert tankolunk bele és nyáron 200 km-t elmegy télen pedig 180-at. Akkor szoktunk tankolni, amikor kivillan a lámpa. De ez ilyen országúti-városi vegyes használat kombináció. Országúton tényleg 5 l alatt van, voltunk vele külföldön és mértük.
2013. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tankolod tele akkor nem lehet pontos számítást végezni, mivel a "kivillan" jelzés csak tájékoztató jellegű, és nem pedig mindig pontosan ugyanakkor történik. Az én autómnál is van hogy kivillan, másnap meg nem is világít pedig nem tankoltam rá. Literekkel el lehet így számolni a fogyasztást. Pontos értéket csak teletankos módszerrel kaphatsz. Teletankolod, mész pár száz kilométert, újrateletankolod és ebből lehet számolni.
2013. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

A benzines 206 városban simán 7-8L-t fogyaszt. Az 1,4 Tdi az, ami 4,5-5L között fogyaszt városban belőle. Amúgy az talán jó is lehet fiatalnak, csak 500e-ért elég lelakott példányok vannak.


Vagy Audi 80 TDI 1,6 vagy 1,9. 5-6L gázolajjal megy az is és ahhoz képest, hogy régi autó tágas, kényelmes és meglepően időtálló a formaterve. Persze lomha mint a dög, de valamit valamiért. De legalább 2 fillér hozzá az alkatrész és egy igazi igásló, árkon bokron átvisz és mindig húzza a belét.

2013. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
suzuki swift, opel corsa- és F astra, daeow tico,renault megane, ezek átlag 6L körüli benzinnel eljárnak.
2013. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!