Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalomból kivont autó...

Forgalomból kivont autó bontóból még visszavásárolható?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy nagyon régi barkasunk, amit múlt héten leadtunk a bontóba. Forgalomból kivonva, minden elintézve. Kérdésem hogy onnan vissza tudom szerezni. Nem használatra csak udvarra kirakni mert hiányzik :(
2013. nov. 22. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem vettem meg senki, akkor meg tudjátok venni.
2013. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Ha még nem szedték ki, akkor persze, csak épp jó kis ráfizetés..


Bontóba legalább fizettek is érte gondolom, kaptatok érte valamennyi pénzt, tuti sokkal többe fog kerülni ha vissza akarjátok vásárolni. Egyébként meg nem értem, hogy mi hiányzik rajta, hogy lehet hozzá érzelmileg kötődni. Az egy autó, egy tárgy, egy kényelmi közlekedési eszköz. Nincs lelke, nem élőlény.

2013. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szüleimnek huszonvalahány éve megvan az a kocsi. Munkaautó volt, sok mindenen keresztülment velünk együtt. Rengeteg emlék fűz hozzá, mikor kisgyerek voltam sokat játszottam benne a tesóimmal. Épp ezért karácsonyi ajándékként a szüleimnek vissza akarom szerezni az autót.
2013. nov. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!