Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent ez a kutya az autó...

Mit jelent ez a kutya az autó hátulján?

Figyelt kérdés

Használtam vettem az autómat, és a hátulján van egy kutya, amit nem tudok, hogy mit jelent, miért van ott. Eddig a saját kocsimon kívül még 1 golfon láttam ilyen jelzést.

Ez valami autós szekta jelzése? Tudtomon kívül valami klán tagja lettem az autó megvételével? :D

Látott még más is ilyen jelet más autón vagy neki van?


[link]



2013. nov. 22. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
beszarok :DD
2013. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez, barátom, jóféle vizuális tuning a talpas pórnép szemének.
2013. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy öntapadós dísz, nekem régen bika figura volt ilyen. Nem tudom már, honnan kaptam, de sose került fel a kocsimra.

Szerintem te is vedd le, elég hülyén néz ki rajta. :)

2013. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
eddig csak 1x láttam ilyet egy golfon, semmilyen más autón, de legalább egyedivé teszi a kocsit :D
2013. nov. 22. 16:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha már láttál egyen, akkor már nem eredeti.
2013. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Igen tagja lettél egy autós szektának.

Ez a Senior Pitbulls klán. Arról híresek, hogy az új klántagokat megkeresik egy kamionnal, és szembe frontálisan ütköznek vele. Ha túléled klántag maradhatsz. Ja, és havonta meg be kell fizessél nekik 50 ezer forintot, ebből rendelik meg a havi kokain adagot. Néha készülj fel, hogy neked kell átvenned azt a 5-6 kiló kokaint. Nem túl barátságosak, persze egymással puszihaverok.

Ui.: Én a helyedben gyorsan tovább adnék a kocsin. (Nem elég leszedni a jelet, mert 2-3 GPS jeladót rejtenek a kocsiba, úgyhogy megtalálnak így is úgy is.)

2013. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hobbi jelvények. Vannak ilyenek például búvárosban is, hobbibúvárosok szokták felragasztani. Vagy például az Apple mániákusok meg alma matricát ragasztgattak egy időben. Az előz tulajdonos biztos "nagy" kutyás.
2013. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Eddig még nem jött a kamion, se a kokó, pedig jól jönne most pár kilónyi :D
2013. nov. 22. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit ,hogy az előző tulajnak volt valami kutyája ,valószínűleg pitbull vagy amstaff és ezt jelölni akarta a kocsin ,hogy ne kekeckedjenek vele a forgalomba mert ha kiszáll keménykedni valaki neki a pirosnál ,lehet tőle meg a pitbull is kiszáll és akkor nem lesz jó vége a mókának :D
2013. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem mikor szintén használtan vettem a kocsimat a tankfedélen volt egy ilyen öntapadós halálfej szerű dísz. Valami borzalmas volt! Ahogy hazahoztam a kocsit első dolgom volt levenni.
2013. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!