Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szívódízel meg turbó meg...

Szívódízel meg turbó meg mittomén mik vannak mi a különbség melyik jobb?

Figyelt kérdés
Mercedes 190/w124 típusnál
2013. nov. 19. 14:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
"jelentsd ugyis olyan sok esze van !" Kinek, a moderátornak?
2013. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

#9 vagyok. miert lenne tobb account-om?


a temahoz hozzaszolva, a kerdes feltevese totalis tudatlansagrol arulkodik. akinek ennyire nincs fogalma sem a dolgokrol, az ne csodalkozzon ha hulyenek nezik.


a legjobban azonban megis ezen rohogok: 'nom beszelt ra' jah tenyleg, ugy altalaban a nok szoktak erteni az autohoz, foleg a hasznalthoz...

2013. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

De ez ugyanúgy elmondható a többi ilyen korú, ilyen kategóriájú autóról is, sőt még a Swiftről is, csak azokról mindenki mélyen hallgat. Magyarországon a BMW/MB/Audi trióba szaladhat sok, azok is visszatekerődnek :)


Akármelyik 23 éves autót nézzük, évi 20-res átlaggal számolva mindegyikben MINIMUM 450-500 000 már benne van. Haver pl most vett egy '91-es 100-as Audit, amiben az előző eredetiség vizsgálatnál volt 560 000km ( ez visszatekeredett azóta 110-et xD ) és mégis tök fain az autó. Kívülről szép,nem csörög, nem zörög a belseje teljesen egyben van, minden elektromos dolog működik pedig van benne minimum 750 000km. Attól, hogy sokat ment, még nem feltétlen lelakott hulladék.

2013. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Most már nagyon úgy látszik, hogy a kérdező skizofrén.
2013. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Rule of thumb: Nem veszünk félmillió futott kilométer felett kocsit.


/apróbetűs rész: amennyiben mégis, nem anyázunk, ha igen hamar eljön egy teljes motorgenerál szükségessége/

2013. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Ez is egy lelakott szar ?

[link]


skizo ? olvasd el még egyszer az előzményeket ha ennyire érdekel...

2013. nov. 19. 16:39
 27/43 A kérdező kommentje:
9 es nem a kérdésből fakad, hogy nem értek hozzá hanem abból hogy kérdést teszek fel róla :) nem vagyok autószerelő nem is leszek info kell nem oltás kössz a semmit nem kell tőled több komment.
2013. nov. 19. 16:50
 28/43 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Leírtam amit kérdeztél, mert a fő kérdésedből az jön le hogy még azt sem tudod hogy a szívódiesel és a turbodiesel között mi a különbség. Ehhez képest most nagyon tudod fikázni a népet akik szemmel láthatólag többet értenek a dologhoz mint te.

Tudod melyik mercik mentek el egymillió fölött? Ezek (zöldséges mercik)

[link]

És ettól hogy egy motor elmegy ilyen sokat az nem azt jelenti hogy a tartozékai is kibírnak ennyit. És mondjuk az adagoló lehet hogy elég költséges tartozék, viszont fizikailag nem a motorblokk része.

2013. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Ja leírtad nem tudtam nem is érdekel most se csak ha veszek akkor mit válasszak. Aztán a fikázást nem én kezdtem hanem valaki azzal hogy a régiek ... én meg beírtam h jó pénzért lehet kapni igenis szinte új állapotút aztán jöttek tovább az oltásuk ugy h a sok okoskodó el se olvassa kb az előzményeket és oltanak tovább.

Nem csak a zöldséges ment egy milla a felett mások is csak ugy kell használni.

Pontosan tudom h nem birnak az alkatrészek egy millát főleg ezeken az utakon.

Ja és asszem a saját kérdésekből törlöm ezt a kérdésemet.

NEM kell okoskodni tudom hogy attól még megmarad.

2013. nov. 19. 17:09
 30/43 anonim ***** válasza:

Ide már csak hülyék járnak?

Tegnap az E34-es BMW-vel, most meg te a 190-es Mercivel.


Egyik hülyebb mint a másik.

2013. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!