Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leromlott a simsonom teljesítm...

Kiro113 kérdése:

Leromlott a simsonom teljesítménye, miért?

Figyelt kérdés
Annyira azért nem vészes amikor megvettem bicikli km óra volt rajta és a 77km/h kivitte,(ez nyáronn volt) mostanában a hidegek miatt induláskor nehezebben ált be az alap járat,gondoltam álittok rajta(ezt egykétszer meg csináltam)de most valamivel gyengébb normális úton csak 73-mal tud menni,kicsit szarabb úton nyögve éri el a 70-et,befojásolja valamennyire a teljesítményt a karbi állítás?(nem tudom hogy számítt-e de amikor meg vettem nagyon bejött hogy tudmenni 77-et,mivel elötte egy babetta 207-esem volt ami 30-al ment,így volt amikor hosszab szakaszon is fullon menetem,gondoltam ide írom mert lehet hogy fontos)nem vagyok valami nagy motor szaki.
2013. nov. 17. 18:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
na először is, a simsont minden vissza tudja fogni még a 3 éves gyerek is, végsebsségnél a lehelet is visszább lassítja, nem tudom hogy a nyár eleje óta mennyit mentél vele, de minden kopik, kopott azóta a henger, és minden tízezred kopás után változik mindene! a bicikli km óránál igenis számít hogy mekkora keréken van, nem mindegy hogy egy 9 colos keréken van vagy egy 20 colos keréken, mert a 9 coloson több mint kétszer átfordul míg a 20 colos keréken csak egyszer! ha 26-os bicikli kerekére van tervezve a km óra akkor azt ha te ráteszed egy simsonra akkor rengeteget csak felfelé! szóval meg is van magyarázva hogy miért megy annyit, vagyis nem megy annyit, csak te azt hiszed hogy annyit megy! örülj ha megy 60-at
2013. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Lehet itt vitázni,hogy mennyit megy egy simson.

Nos gyári hengerrel is tud többet 60-nál.És sokmindent nem kell csinálni hogy többet menjen,csak kell rá egy jó kipufogó és áttétel.Egyik kőtök sem kérdezi meg hogy hányas elől a fogaskereke,hanem egyből már azon ba szakodtok hogy hű ez biztos nem megy 77-et. amúgy meg kit érdekel? Nem vagytok normálisak!

2013. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

na hányas a lánckereke? 16-os 17-es vagy 18-as? hát nem hiszem mert nem bírna kiforogni akkora lánckerékkel!

apám 50N-es simsonja ment 83km/h-t de azon volt elég sok átalakítás, B-s henger volt rajta, kipufogó módosítás, karburátor módosítás, meg nem tudom hogy mi volt vele csinálva, de nehogymár egy tuningmentes 77-et menjen mikor a fateromé elég jól megvolt tuningolva és az ment 83-at....

2013. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha tunningólva volt és úgy vitte a 80-at az elég karcsú!

Jó állapotú jól beállított géppel menni kell neki 60-nál többet is ha kiveszed a fojtásokat belőle.

2013. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!