Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő vezető számára ideális?

Kezdő vezető számára ideális?

Figyelt kérdés

Suzuki swift 1.3 16V 2002-2003-sakat nézegetek. 4-500.000 FT között!Az átíratásra esetleges javításokra is félre tetem 200.000 ft-ott!

Nincs halálfélelmem a suzukitól.Csak ara lennék kíváncsi logikus döntés e fenntarthatóság szempontjából?



2013. nov. 8. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors és tömör választ?
2013. nov. 8. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Oké, akkor fussunk neki újra:


Igen, remek választás, mivel nagyon olcsók hozzá az alkatrészek, strapabíró, igazi magyarországra való gépek (elmegy árkon bokron keresztül, ha nem szervízelik akkor is), relatíve keveset fogyaszt és nem baj, ha töröd, mert szrásig van a bontóban hozzá minden 2 fillérért.


Így most fél oldalban remélem már kielégítő volt a válasz.

2013. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért már nagyon jó állapotú darabokat árulnak. Az átírás 60Ezereből megvan, szóval még lesz rá bő 100ezred, hogy kijavítsd amit esetleg még kell, illetve kötelező dolgokat lecseréltess rajta (motor olaj, olaj-, levegő-,benzinszűrő, és motorvezérlés). A pozitívumok tekintetében egyet értek az előző hozzászólóval.

Amit negatívumként lehet felróni.:

-Sokszor a kocsi egész belseje csörög, zörög (műszerfal vagy kárpit vagy nem tudom mi lehet , de ez mindegyiknél tapasztalható), na bumm, nem egy luxus limuzint vesz az ember...

-A csomagtartója irgalmatlanul kicsi, már majdnem 2 gyufásdoboztól megtelik. Egy 3 tagú család 1 heti nyaralásához szükséges cuccokhoz konkrétan nincs benne hely. Ezektől eltekintve elég tűrhető és használható jószágok ezek. :)

2013. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Sokszor a kocsi egész belseje csörög, zörög"


Érdemes beruházni egy tubus szilóra, és mindent kinyomni, ami zörög. Esetleg ötforintosokkal kiékelgetni a nyikorgó elemek közötti hézagokat.

2013. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A csörgés zörgés a kárpitból nem lényeg olyan jó minőségi utak vannak felénk hogy még egy vaci új audi is csörögne zörögne egy félév múlva a sok kátyútól vagyis inkább úthelytől :D

A csomagtartót is megoldom 5 ajtósat szeretnék majd így a hátsó üléseket ha kilököm akkor kész a nagy csomagtartó . XD

Külföldi nyaralást meg nem tervezünk!(Nincs ilyesmire keret)

2013. nov. 9. 01:21
 7/8 B.Szabolcs ***** válasza:
Nekem 2003 16V-s sedanom van! Vezettem pár Swiftet de én inkább azt mondanám lófasz kerekeiről nagyon felveszi az út egyenetlenségeit, csomagtartomban baromi sok hely van.A régebbi swiftek pörgősebbek 1-2 fokozatban a 2003 sedan nyugdíjasabb stílusú. Viszont sétány külön meg kell tanulni vezetni ha pakolod a puttonyt mert orrkönnyűvé válik. Egyébként ha a kötelező szervízen nem sóheroskodik az ember akkor egy elnyűhetetlen, és kellemesen eszeget!!! Max 5,3 csúcafogyasztás 10 éve alatt nálam!!
2013. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B.Szabolcs ***** válasza:
Még valami! A zörgést én nem tapasztaltam de azt igen hogy 2500 motorfordulattól intenzíven éled a motor, és autópályán a fülkében erősebb a motorzaj mint egy Audiban:-) !! Kezdésnek nagyon jó nem kell állandóan szerelőhöz vinni!! Másért nem is de ha jó állapotút veszel nem bánod meg!! Ez olyan gép mint egy faék, és nincs meg benne egy csomó hibalehetőség ami az elektronikát illeti!
2013. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!