Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félek újra vezetni! Hogyan...

Félek újra vezetni! Hogyan győzzem ezt le?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, fél éve van jogosítványom, azóta folyamatosan vezetek nem volt soha semmi hiba, teljesen vasárnap reggelig.

Igazából azt kell mondjam ez idő alatt jó pár ezer km-t levezettem, magabiztos voltam. Szerettem is vezetni, viszont vasárnap hajnal 4 kor indultam egy 150 km-es útra autó pályán, reggel 6 környékén be parkoltam a benzin kúthoz, majd amikor tolattam onnan kifele bele tolattam a benzin csap tartályba (valami olyasmi a neve) igazából nagy kárt nem okoztam, lement róla a festék, az én autómon sem keletkezett kár, persze mindent rám akarnak fogni hiszen az a lemez akármi be volt horpadva de szerintem ha azt én okoztam volna akkor az autómon is látszana valami horpadás hisz ez sem egy vastag anyagból készült kocsi.

Na mindegy elintéztem a kár bejelentő lapot majd tovább álltam.

Elmentem máshova és szintén leparkoltam egy óriásinak tűnő parkolóban, jó sok helyen volt egy nézet alakú padkás dísz benne egy fa, ahová én parkoltam abból hiányzott a fa, és én nem akartam tolatni hanem be raktam egybe és indulás, gondoltam ott nincs olyan. Pechemre volt, sajnos úgy beközöltem hogy a kocsi felakadt sem előre sem hátra nem ment.Egy lélek nem volt az utcán nem tudtam volna még csak felemeltetni sem, ezért ki kellett hívni a drága autómentőket, aki jó pénzért hátra gurította.

Örülök hogy haza értem, baj nem lett, de én azóta kerülöm az autót. Nem merek beleülni.

Félek hogy ismét elnézek valamit. Bár ennek lehet az volt az oka hogy nem aludtam ki magam eléggé, korán volt és fáradt voltam de még is félek.


2013. nov. 5. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
MInden nő így tud vezetni, nem tudom miért lepődikmeg bárki is ezen...
2013. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es: minden férfi ennyire képes hasznos válasz helyett...

:((

2013. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!