Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort válasszam?

Melyik motort válasszam?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyik motor lenne nekem a legmegfelelőbb.Csak 158 centi vagyok, szóval nem vagyok túl magas.Nem sokára teszem le az AM jogsit és szeretnék venni egy jó motort.Az anyagiakat nem kell nézni mert van egy kevés spórolt pénzem szóvsl ez nem hátrány.Városba szeretnék vele járkálni.így jutott eszembe az aprilia rs 50.Ám ugyanakkor szeretnék vele terepen is menni így került szóbak a derbi senda és a cpi sm,suzuki rmx 50,rieju rr 50. Mindegyik jó motor(ebbe nem vagyok biztos)de nem tudom hogy magsaságilag melyik a legmegfelelőbb. A tudásom megvan hozzá mert eddig is volt pár gépem és azokon eléggé vad voltam.Szóval melyik lenne a legjobb.

2013. nov. 5. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!