Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok?

Milyen motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég tettem le az A1-es jogosítványt és szeretnék egy motort venni. Milyet ajánlanátok?

Használtan venném és szánnék rá pénzt.


Leginkább sport és túramotorok érdekelnek, így örülnék, hogy ha mind 2 fajtából tudnátok ajánlani egyet-egyet.


Köszönöm!



2013. nov. 5. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

ETZ 125 Kiváló túra és élménymotor (őt még szerelni is könnyű megtanulni)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

honda cbr 125 mint sport, túrának meg mondjuk honda xl 125 Varadero, ez kicsit különlegesebb, ugyanis V2-es blokkja van, szemben a legtöbb 125-össel, amik 1 hengeresek.

Szerintem piszkosul jól szól 125-ös létére... :)

http://www.youtube.com/watch?v=JksYUqxUVjc

2013. nov. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ETZ már őszintén megvallva nem vennék. Olcsón csak olyat lehet kapni, ami gány. Viszont egy közel gyári állapotúért vagy felújítottért rendesen elkérik az árát. Inkább akkor egy újabb motort vennék.

A CBF-rol azt olvastam, hogy a CBR szériában is ugyanaz a motor van, csak vízhűtése van lég helyett. Ültem CBF-en, de nem igazán győzött meg az ereje, sajnos. A CBR-nek meg nem is olyan sportos a kinézete.

A Yamaha YBR viszont érdekesnek tűnik. Hogy megy? Erősebb, mint a CBF? Mert akkor esélyes.

Suzuki GZ 125-öt ajánlották, de ilyen chopperes stílus, az meg nem tetszik.

A Varadero milyen? 2 hengeres elég ahhoz, hogy a CBR-el vetekedjen?

2013. nov. 6. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:

125ccm-nél ne várd azt hogy kapaszkodnod kell útközben! :)

Meg azért a hondából is ki kell fogni a jó állapotút ugyanúgy mint yamahából vagy akármelyik kategoria társából,mert ezek azért nyírva vannak .

2013. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek közül mindegyik 15 lóerős, mivel 11 kw-nál erősebbet nem vezethetsz, és ezt a gyártók is tudják, ezért ennyire lövik be a motorok erejét, a menettulajdonságok ezen felül már csak a motor tömegétől függenek, tehát az megy a legjobban melyik a legkönnyebb...
2013. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!