Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Engedélyem nélkül fújták le...

Engedélyem nélkül fújták le az autóm. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Két hete vásároltam egy 3 éves autót. A vételárba beletartozott a kasztnin található két kissebb (fél-tenyérnyi) horpadás javítása. A javítást kizárólag akkor szerettem volna igénybe venni, ha nem festik újra a felületett, ebben szóban meg is állapodtunk. Ennek ellenére értesítés nélkül mégis lefújták a fél autót. Úgy érzem ezzel csökkent az autóm értéke, hiszen eladáskor töröttnek vélhetik. Kérhetek-e valamiféle kártérítést, van-e értelme jogi útra vinni? Mit tegyek, hogy a legkevésbé legyek vesztese a történetnek?

Válaszotokat előre is köszönöm.


2008. júl. 8. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

de ha profikhoz viszed az autot ( de csak ha nagyon drága autod van akko vidd) azok letudják ugy festeni ( ha még nem volt festve csak a gyárban) ugy hogy az a műszert amit ezelott mondtam az se tudja kimutatni mer éppen fujja és méri aztén éppen fújja méri (szinte csak végig szalad rajta és má amint szárad akko méri) csakhát 5ször annyit kér

ezé mondtam hogy csak drága autot érdemes vinni ilyen helyre


EZT CSAK "ISMERETTERJESZTÉS" KÉNT IRTAM KI

2008. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy tenyérnyi horpadás miatt lefújni a fél autót? Mégis mekkora tenyérről van szó?
2008. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

NEm kell ide jogi út...


Egyszerüen elállsz a vételi szándékodtól ha nincs kifizetve és ennyi....

2009. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!