Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor láncoknál mit jelentenek...

Motor láncoknál mit jelentenek a számok? 415,420,428,520 mit jelentenek? Most akarok venni a motoromra új láncot+fogaskereket de nem tudom milyet rendeljek rá! Elmagyarázná valaki hogy mit jelentenek a különböző számok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

2-es oldal rögtön el is magyarázza, remélem megy az angol meg a rajz és táblázat értelmezés, mert nincs kedvem leírni...

[link]

2013. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi, most mar kezdem erteni a rajz alapjan de az angoltudasom nem nagyon jo, meg azt meg mindig nem ertem hogy ha most veszek egy zsir uj lanckeeeket akkor honnan tudom meghogy milyen lanckell ra
2013. nov. 5. 06:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb ha vagy megnézed hogy milyen való hozzá mondjuk a gyári könyvében(Használati utasítás,vagy szerelési kézikönyv)Szóval goolgibe beírod amit keresel és biztos megtalálod a méretét,de ha nem tudod akkor vannak még motoros fórumok is ahol megkérdezheted hogy adott motorra melyik és mekkora kell(facebookon is vannak ilyen csoportok),de ha más nincs akkor bemész a motorosboltba és ott megtudják mondani hogy mekkora kell bele vagy esetleg márka kereskedésbe.
2013. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor ez most a lánckeréktől függ ?
2013. nov. 5. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A lánckeréktől csak akkor függ ha mondjuk egy stunt lánckereket teszel hátra,ilyenkor hosszabbat vesznek és levágnak belőle. HA csak egykét fog az eltérés akkor nyugodtan vegyél gyári láncot,gyakorlatilag az új láncot is be kell lőni,megfelelőre kell engedni vagy feszíteni.
2013. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!