Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 Enduró nak miért...

Simson S51 Enduró nak miért nincs kompresszió ha nincs rajta hengerfej?

Figyelt kérdés
Simson ,hengerfej

2013. okt. 29. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
miért lenne?
2013. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semelyik motorban nincs kompresszió, ha nincs hengerfej..
2013. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
nálad nincs lököttebb, de aranyos kölök vagy!
2013. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, persze feltörték a fiókodat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__498..


Hihető. Aztán nehogy megváltoztasd a jelszavadat!

Ha kommentelni tudsz, akkor be tudsz lépni, és akkor nem más teszi fel az idióta kérdéseidet, amivel szórakoztatsz itt minket! Viszont létezik a "humor" kategória!

2013. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert benne maradt a hengerfejben. Próbáld csak ki, óvatosan rakd vissza hogy ki ne essen közben, húzd rá a csavarokat. Ha ügyes voltál, akkor ott lesz a kompresszió. Légy óvatos, eredeti, gyári "Industrieverband Fahrzeugbau"-féle kompressziót ma már szinte lehetetlen utólag beszerezni.
2013. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
te Józsi, valami nem az igazi azzal a simsonnal ha nincs benne kompresszió hengerfej nélkül. az enyémből ha kiveszem a főtengelyt akkor is alig bírom 3-asban betolni, kraft van benne, hogy csúszik a kerék ha ráengedem a kuplungot! ráadásul sokkal jobban megy főtengely nélkül, próbáld ki! viszi a 100-at 3-asban, mert könnyebb a motor, csak egy vascsövet átdugsz rajta és kész!
2013. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Már velem is előfordult ilyen eset!

Megyek amerikában a 66-os úton egyszer csak nagy csörgés zörgés csattogás majd látom hogy a mókusok szaladgálnak ki a henger-fal-választó-gyűrű tömítése közül :/ Californiában voltam szóval eléggé melegem volt a -25.343 C-s hidegben na mind 1. Szóval a lényeg az hogy leszedtem a spanifert a hengerről (jobb mint a csavar) (a spanifer a teszkóban vagy az ó-sönben 300ft) majd leszedtem a hengerfejet és megmértem a kompressziót. A mérés eredménye hengerfejjel 150 Liter/perc hengerfej nélkül 346,22 Légdeci volt!!! Szóval megéri hengerfej nélkül motorozni :)

2014. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!