Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tapasztalatok a Peugeot...

Mik a tapasztalatok a Peugeot 206-al kapccsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nagy Peugeot 206 rajongó vagyok.Egész nyáron azt vezettem mert ahol dolgoztam az volt a szolgálati autó és teljesen beleszerettem.Előtte is nagyon tetszett de ezután meg főleg.Most úgy hozta a szerencsém hogy szeretnék vásárolni eggyet és 206 os tulajdonosokat szeretnék megkérdezni hogy mik a tapasztalatuk,és hogy érdemes e ilyen autót vásárolni.Válaszokat előre is köszönöm!
2009. nov. 13. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy öregszervizes bácsi mondta,hogy csak francia autót ne vegyek,mert csak a baj van velük..!azon sem csodálkozom,hogy a használt autóknál miért ilyen olcsóak a peugeot-k,pedig nem is öregek!Egyébként újat akarsz venni?
2009. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a váltója rettenetes, inkább 307
2009. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha egész nyáron vezetted,akkor?Mi a kérdés?
2009. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ilyet én is hallottam ezért is kérdeztem:)Hát használtan gondolkodtam mert elég jó állapotban vannak már 5-600 e-ért.Újakat is néztem azok ott vannak hogy 1,5-2 millió.Azt meg már sokallom egy 206-osé:S
2009. nov. 13. 22:43
 5/17 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszadónak elmagyarázom megint hogy miért kérdeztem.Azért mert az egy dolog hogy azt vezettem majdnem 4 hónapig de azt csak napi 4órát.És nekem nem volt gondom arra hogy ha valami baja volt hogy én foglalkozzak vele mert ugye céges autó...És nem tudom milyen műszaki hibái vannak hosszú távon...
2009. nov. 13. 22:46
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok,a francia autóknál(peugeotnál is..) leggyakoriabbak az elektronikai problémák,leginkább égőkészletből szerez be egy rakatot,mert az ennél elengedhetetlen..!
2009. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én használtam, pár évig volt egy nekem. Új volt amikor megvettem.

Igazából nagy bajom nem volt vele, nálam a futóműve gyengének bizonyult (akkor még nem volt aszfaltozva az utca, ahol lakom, ez nem tett jót neki) és az égői nagyon sokszor kiégtek. Ja, meg a riasztó benne, az katasztrófa volt, riasztott mindenért, vagy éppen semmiért. De ezek apróságok, ezektől még jól ment. Nekem a legnagyobb gondot a futómű okozta.

Amúgy olyan kocsit úgysem fogsz találni, amit mindenki dícsér. :-)

2009. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

FRANCIÁT NE!!!^^

a német a jó ;)

2009. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Opelre meg azt mondják, hogy NE MERT ROZSDÁL hamar...

:))))))

2009. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te tényleg találtál zsír újan 206-ost 2 milliáért? Biztos ennyi ez, mert én kicsit keveslem. Egyébként tényleg nem annyira jók a francia autók. Bonyolultan vannak összeszerelve (tehát nehéz szétszerelni), drága hozzá az alkatrész, sok alkatrészük egyben van, tehát ha valami például elromlik, lehet, hogy csak úgy tudod cserélni, ha mellette még másik 2 alkatrészt is kicserélsz.
2009. nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!