Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó szebb, VW Bogár,...

Melyik autó szebb, VW Bogár, Citroen 2CV vagy Renault 4?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ízlés dolga. Én a Bogit szeretem, francia autó ingyen sem kéne, KIVÉVE a Kacsa és a Bakancs. Ezekből talán Kacsát vennék. Rosszabb a Bogárnál (nem is kicsit) de Bogi rengeteg van, Kacsa meg alig. Ha már feltűnőzni akarsz, legyél feltűnő! :) A Bakancs erre alkalmatlan, viszont az a legautószerűbb tárgy ezek közül. De öreg klasszikust nem azért veszel, mert praktikus...


LANCIA FULVIA???

2013. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Én is Bogár fan vagyok nem csak azért mert legendásan megbízható.De Bogarat mindíg találni énis az előzővel értek egyet.

Tehát:

I. Bogár

II.4 & 2CV

2013. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én is Bogár fan vagyok nem csak azért mert legendásan megbízható."

Itt azért egy kicsit felnevettem. A Bogár népszerűsége pusztán marketing és gyártástechnológiai okoknak volt köszönhető, nem annak, hogy hűde precíz német technika lett volna. Oké, az a sok műanyag amit beleraktak elpusztíthatatlan volt, meg nem lehetett szétverni az üléseket és belteret, de motorikusan soha nem állt valami megbízható hírében, ott, ahol forgalmazták. Inkább egyszerű volt szerelni és olcsó volt az alkatrész - kb. mint a Simson, csak autóban. Viszont amira a szegény embernek szüksége volt, azt pont kielégítette - mobilitást adott. S ott tudott lenni minden fontos piacon, meg az akkori korhoz mérten elég rámenős reklámkampányt folytatott a cég.

Csak a Bogárnak és a 2CV-nek volt meg az az előnye, hogy már a háború előtt megtervezték, a Fiat "Nuova" 500, Renault 4, Opel Kadett, Mini Cooper és társaik már "új generációs" autók voltak hozzájuk képest, de mégsem volt meg az a varázsuk, mint ennek a kettőnek. Azokat már más szellemben tervezték. Viszont nekem a Kacsa a nyerő - bármit lehet vele csinálni: ugyanúgy elmegy a Szaharában és a szűk, sziklás hegyoldalon, mint egy katonai terepjáró, de ha kell, városi kisautónak is használhatod. A Bogárnak ezzel szemben azért kell a mesterséges út - nem véletlen csinálta meg utána a VW a Buggyt.

2013. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Bocsánat a rajongóktól, de sikerült hármat kiválasztanod a legrondább autók közül.

Ha mindenképp ezek közül kéne választani, akkor talán a Bogár. Még az a legautószerűbb ezek közül. De szépnek nem mondanám. (Gondolom most ezért jól le leszek pontozva. Még egyszer bocs, de csak a véleményemet írtam.)

2013. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!