Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a jobb, VW Golf...

Melyik autó a jobb, VW Golf 2, Renault 5 vagy Maruti 800 DX?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem R5 lenne, a Golffal volt tapasztalatom, nem bírtam, bár ki lehet fogni abból is szépeket, csak ritkán. A Marutinak nincsen akkora kultusza, egy ilyen összeállításnál meg szerintem az számít talán a legjobban. Úgy sem üzleti autónak meg nagycsaládnak veszi az ember az ilyeneket, nem tudom mit okoskodnak itt ezen egyesek. Arra amire egy kisautót használ az ember, teljesen jó és nem drága az alkatrész egyikhez sem.
2013. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Így van!


Nekem egy 93-as évjáratú Marutim van első autó most kb 1 éve hogy nálam van ennél az autónál az alkatrészek a legolcsóbbak fogyasztása is kevés hogy ha nincs pénzed egy drágább autóra akkor ez is megteszi a biztosítás is olcsóbb

mint más autókra

A másik meg bírom azokat az embereket hogy kritizálják hogy Maruti kicsi nem valami jó a kinézete de kérdem én ő fizeti a szerelését vagy tankolást vagy biztosítását?

nem! mindenkinek olyan autója van ami megfelel a célra és a költségvetésekbe!

2013. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Golf
2013. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Maruti lehet, hogy olcsó, kevesebbet fogyaszt, stb, de semmiképp se venném... Valamennyire szeretem biztonságban érezni magam egy kocsiban... A Reanult 5-öt annyira nem ismerem, de rossz vétel nem lehet, viszont a Golfhoz rengeteg alkatrész is van viszonylag olcsón, ezért is választanám a Golfot... A lényeg ezeknél a kocsiknál, hogy alul ne rohadjanak, a többi cserélhető.

Az apuci vette a BMW-m, ócskát ne vegyél kommentel pedig ne foglalkozz ;)

2013. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Miért szerinted Golf biztonságosabb ?
2014. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!