Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a jobb, VW Golf...

Melyik autó a jobb, VW Golf 2, Renault 5 vagy Maruti 800 DX?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A Maruti egy lapon se említhető a másik kettővel. Az tipikus olcsó kocsi, míg a másik kettő újkorában azért annál nagyobb értéket képviselt. Ezt az előnyüket mostanáig megőrizték.


Én a három közül a Golf2-est választanám, 1.6-os dízel motorral, de azokból nagyon nehéz jót kifogni. Az 1.3-as benzinessel se rossz vétel.

A Renault 5-ös is jó kocsi, gondolom a 2. generációsra gondolsz. Régen nagyon elfogadtam volna egy GT Turbo-t, nagyon komoly kis gép volt.

A Maruti-val sincs semmi bajom, talán a 3 közül a legolcsóbban fenntartható, megbízható igásló. De a legpuritánabb is.

2013. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se jó, mindnek a MÉH telepen lenne már a helye.
2013. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 schocko ***** válasza:
10%
Mindegyik ócskavas már...ha nincs pénzed rendesebb autóra, akkor addig közlekedj mással...
2013. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A Golf 2 talán a műszakilag legszimpatikusabb a 3 közül, de nekem az R5 talán jobban bejön, főleg az első generációs.


#2 - Látom Te is az a fajta vagy, aki egy R5 Turbo-t is kivinne "vasba", aztán csodálkozna hogy hülyének nézik...

2013. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

#4 Akárhogy is szépítjük hétköznapi használatra alkalmatlanok ezek az autók. Ahogy az összes 20-30 éves is, márkától függetlenül.

Hosszabb utaknak nekivágni meg maga az orosz rulett lenne.

2013. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Ahogy előttem írták, ezek csak 30-40 km-es távokra alkalmasok és nem napi használatra - mondjuk telekjáratra, horgászni, bevásárolni stb. Egy 20-30 éves kocsinál már évente felemészti az ára felét a karbantartása és sem a fogyasztása, sem a gyorsforgalomban való részvétele nem megnyugtató.
2013. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Tegyél hozzá még 150e-et és vegyél egy 15 éves Astrát vagy Golf III-at. Azzal elvagy még 4-5 évig olajcserékkel.
2013. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Ja, a Maruti kormányműve és féltengelyei csapnivalóak ennyi idő után. Egy gyerek is meg tudja mozgatni a kerekeit általában úgy lötyög.
2013. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Első kettő..

A mai autók kotonból vannak.. Meg hulladékból. Ezeket még megcsinálták. Csak már túlteljesítették 3x amire tervezték őket. De vegyél új autót milliókért amik 10 évet habírnak aztán kuka. Igaz hordhatod addig szag szervízve egy vagyonért meg rákölthetsz milliókat ugyanúgy és még ki se fizetted de már azon gondolkodsz hogy a bontóba átveszik e vagy fizetned kell érte.

Akkor inkább már a Golf vagy a Renault szerintem.

2013. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Öreg autóból inkább benzinest..

Kivéve ha merci.. Abból a dízel örökélet.

Régi autóból minél egyszerűbb és minél kevesebb elektronikájút vegyél. Legyen olyan egyszerű mint a faék.

Nem oroszrulett egy régi autóval nekivágni nagy útnak ha az tényleg rendbe van. Ez egy hülyeség. Láttam én már olyan 10 éves autót hogy a motorja úgy csörgött mint egy vekker az alján meg aszt hittem kiesek.

Nekem voltak veterán autóim. Most meg van egy kevésbé öreg luxusautóm. Csodálkozva és dühösen nézem hogy ugyanazon márkán belül 20 év alatt hová tűnt az anyag mennyiség?? És belegondolok abba hogy ez egy minőségi 3betűs luxusautó a tehetőseknek... Akkor milyen anyag minőség és mennyiség lehet egy mostani eldobó lakossági autóban az átlag embereknek????? Belegondolni sem merek.

2013. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!