Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány évesen lehet megtanulni...

Hány évesen lehet megtanulni salakmotorozni? Én 11 éves vagyok és 5-4 éve motorozom gyorsasági motorral köszönöm.

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
gyorsasági helyett szerezz be egy olyan gépet aminek nagyot tudsz fordítani a kormányán, és amin nincsenek idomok, hogy széttörjön ha eldől, aztán télen irány a hó meg a jég...
2013. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

JEEEEEEE!!!!!


Te gyerek! Én pont ma sírtam a Totalcar-osoknak, hogy hova lettek a zseniális magyar salakmotorosok?! Te nem tudod, mekkora happeningek voltak a hetvenes-nyolcvanas években az újpesti salakpályán! Szerezz egy öreg cetkát, Csepelt Java-t (250, egy hengeres legyen, ott van nyomaték!!!) apa rakjon hátra nagy fogaskereket, vegye le a lábtartót (útban lesz) és irány a szántás!!! :D

2013. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem szerezz be egy JAWA motort, azok a legjobbak erre a célra. Én egy 500-as Jawa salakmotorral mentem egyszer, csak elfelejtették mondani hogy nincs rajta fék. egyébként jól írta az első, hogy havon és jegen tudod megtanulni megtartani a gépet, Pegaso 125-ös motorom volt, rengeteget csuszkáltunk haverokkal télen vele, ez volt a szerencsém hogy megtudtam fogni a féknélküli Jawa-t
2013. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod de mennyibe kerül egy JAWA motor?
2013. okt. 25. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, itt egy link: [link]


ilyen motorral téptem én is egyszer, nagyon jó gépezet.

2013. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!