Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet ilyen diplomata...

Hol lehet ilyen diplomata autós zászlótartót venni?

Figyelt kérdés
Lehet az mágneses is, de láttam már olyat is, ahol eleve a kocsi oldalában van egy furat és csak cupp berakják a zászlórudat és akkor ilyet csináltatni stb. stb. ?
2013. okt. 22. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy külföldi ismerősöm fog a jövőhéten érkezni több mint 1 évre és megkért hogy intézzem az autóját. Kibéreltem neki egy rendes autót, CD jelzést kezdeményezett a Külügyminisztérium és "jófejségből" egy ilyen autós zászlóval akartam még kiegészíteni kérését...
2013. okt. 22. 18:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Autós boltok, google!

Nem szítani szeretném a témát, de valóban egy Rolls Royce Phantom-on, illetve BMW-en a találkozón jól mutatnak, de egy hétköznapi személyautót túl giccsessé tesz! Tehát én csak azt mondom, hogy vagy az autó karaktere legyen meghatározó, vagy az esemény.

2013. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha a haverod nem diplomata vagy valami más nagyfej, akkor szerintem fölösleges az ilyen. Egyébként autósboltok, ebay, google.
2013. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!